Case study: MVD Sp. z o.o. - NAV24

 

Klient:

MVD Sp. z o.o.

Branża:

Fashion

Lokalizacja:

Bielsko-Biała, Polska

Strona internetowa:

O firmie:

Wdrożone rozwiązania:

pobierz referencje

MVD Sp. z o.o.

„Zależało nam na rozwiązaniu nowoczesnym i funkcjonalnym, a jednocześnie niedrogim we wdrożeniu. Microsoft Dynamics NAV w 100 procentach spełnił te oczekiwania”
Marta Wójcik, Właściciel

Firma MVD Sp. z o.o. to stosunkowo młode przedsiębiorstwo, jednak, dzięki ogromnemu doświadczeniu pracowników, w bardzo szybkim tempie udało się mu osiągnąć wysoką pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo produkuje odzież dla dzieci i niemowląt, a projektując kieruje się pasją oraz umiejętnością interpretacji najnowszych trendów modowych. Projektanci firmy stale poszukują nowych rozwiązań, nowych form i śledzą bieżące propozycje tkanin i akcesoriów. Marka Smooch szybko zyskała reputację wśród klientów na rynkach wschodnich i unijnych.

WYZWANIA
Wraz z rozwojem oraz powiększającą się liczbą zleceń, zarówno tych pochodzących od klientów krajowych, jak i zagranicznych, firma stanęła przed szeregiem wyzwań. Priorytetem stało się uruchomienie produkcji własnej oraz na zlecenie. Istotnymi kwestiami były sprawy związane z obsługą klientów obcojęzycznych, m.in. możliwość drukowania etykiet w wielu językach, generowanie dokumentów handlowych w językach klientów oraz wielowalutowość. Wszystko to miało znajdować się i być obsługiwane z poziomu jednego, spójnego systemu, równocześnie wspierającego funkcjonalność dla branży Fashion.

KORZYŚCI
Wybór rozwiązań Microsoft oraz współpraca z zaufanym partnerem wdrożeniowym – NAV24 – pozwoliło na zaspokojenie wszystkich potrzeb. Zaimplementowanie systemu Microsoft Dynamics NAV oraz aplikacji z „rodziny” Office 365 zapewniło zarządzanie wszystkimi procesami biznesowymi z poziomu jednego, zintegrowanego systemu ERP. Dodatkowo, system wzbogacono o dedykowane funkcjonalności dla branży Fashion. Zastosowanie Dynamics NAV pozwoliło na zorganizowanie, rejestrację produkcji oraz zużycia. Co więcej, w systemie zapisywane są informacje o jej rzeczywistych kosztach. Funkcjonalność narzędzia zapewniła również rozliczanie kooperacji oraz wariantowość zapasów. Międzynarodowy charakter Microsoft Dynamics NAV umożliwia firmie obsługiwanie transakcji wielowalutowych, a wielojęzyczność systemu jest wykorzystywana do drukowania etykiet handlowych oraz wystawiania dokumentów.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni