Skontaktuj się z nami

Your address will show here +12 34 56 78
FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Co to jest system ERP?


Co to jest Microsoft Dynamics NAV? – Microsoft Dynamics NAV to system klasy ERP (aplikacja biznesowa, która usprawnia zarządzanie zasobami w przedsiębiorstwie) dedykowany przedsiębiorstwom z branży produkcyjnej, handlowej, logistycznej, finansowej, usługowej i wielu innych. Jest łatwy w konfiguracji i integracji z pozostałymi aplikacjami, funkcjonującymi w przedsiębiorstwie, a przede wszystkim intuicyjny w obsłudze. Więcej informacji na: http://blog.nav24.pl/microsoft-dynamics-nav/

Ile kosztuje wdrozenie systemu ERP?


Koszt wdrożenia uzależniony jest od indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Na podstawie szczegółowej analizy procesów zachodzących w firmie opracowywany jest dokładny kosztorys. Cena uzależniona jest od wielu czynników, którymi są m.in. analiza przedwdrożeniowa, koszty związane z zakupem licencji i utrzymaniem infrastruktury, szkolenia, modyfikacje systemu, usługi powdrożeniowe. Aby przeanalizować i poznać koszt wdrożenia w Twojej firmie – skontaktuj się z nami.

Czy Microsoft Dynamics NAV jest dla mojej firmy?


Marki i produkty reagujące w błyskawicznym tempie na zmiany nie tylko mają szansę przetrwać na rynku, oferując lepszy produkt niż swoja konkurencja, ale przede wszystkim zyskać lojalnych klientów. Składnikami sukcesu firmy mogą okazać się:
– transparentność firmy i jej procesów,
– potwierdzenie jakości produktów i usług,
– nieustanne poszukiwanie innowacyjności,
– zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie,
– a przede wszystkim reakcja na zmiany, tam gdzie zachodzą, w czasie rzeczywistym.
Microsoft Dynamics NAV jest odpowiedzią na wyzwania firm, które muszą być o krok do przodu przed zmianami, konkurencją i potrzebami klientów. Więcej na: http://blog.nav24.pl/co-to-jest-microsoft-dynamics-nav/

Co to jest chmura?


Chmura, czy też cloudcomputing, to model udostępniania i korzystania z zasobów informatycznych, realizowanych za pomocą połączenia sieciowego. Usługi chmurowe to nieograniczone możliwości w wielu wymiarach – wykorzystania, ilości, mocy obliczeniowej. A przede wszystkim uniwersalność – co do branży, wielkości firmy, ilości zasobów. Technologia, która dostosowuje się do każdej potrzeby użytkownika, działu, czy też branży, zwiększając jej wydajność i możliwości. Miejsce, w którym bezpiecznie przechowujesz i przetwarzasz dane, nawet te najbardziej poufne.

Czy usługi chmurowe są dla małych firm?


Bezpieczeństwo danych, pełne wsparcie techniczne i sprzętowe, a przede wszystkim najnowsza technologia z aktualizacjami, która dostępna jest za niską opłatą subskrypcyjną. Chmura dla sektora MŚP udostępnia nowoczesne rozwiązania informatyczne, których wdrożenie w modelu tradycyjnym byłoby nieosiągalne z powodu wysokich kosztów. Wykorzystanie tych samych rozwiązań w modelu usługowym pozwala zaoszczędzić nie tylko środki ponoszone na inwestycje w infrastrukturę, ale także czas niezbędny na ich wdrożenie.

Czy dane w chmurze są bezpieczne?


Kiedy korzystamy z usług chmurowych, przenosimy razem z danymi część odpowiedzialności za obsługę i zapewnienie bezpieczeństwa na dostawcę. Należy być świadomym faktu, że zabezpieczenia stosowane przez Microsoft Azure są bardziej zaawansowane niż te dostępne w lokalnych serwerach firmowych. Najlepszym tego dowodem są certyfikaty bezpieczeństwa a przede wszystkim wszelkie działania, które dostawcy chmury podejmują. Całodobowy monitoring wideo obiektów, data center zamknięty dla osób z zewnątrz, podwójna autoryzacja pracowników za pomocą kart elektronicznych oraz skanerów siatkówki oka to tylko nieliczne procedury, które zapewniają najwyższy standard bezpieczeństwa danych.

Czym sie różni Office 365 od zwykłego Office'?


Przede wszystkim, Office 365 to usługa subskrypcyjna, natomiast Office 2016 to pakiet biurowy, który wchodzi w jej skład. Licencję wspomnianej 365-tki wykupuje się na rok użytkowania – można zapłacić za rok z góry lub uiszczać miesięczne opłaty, których wysokość jest uzależniona od wybranego planu i ilości użytkowników. Korzystający z tej usługi mają gwarancję, że zawsze dysponują najnowszymi wersjami programów, stale wzbogacanymi o nowe funkcjonalności. Więcej na: http://blog.nav24.pl/office-365-czy-office-pudelkowy/
Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Zapisz się do newslettera

EMAIL

Skontaktuj się z nami

ul. Generała Stanisława Maczka 9
43-300 Bielsko-Biała

 

Email: biuro@nav24.pl

Telefon: +48 33 821 02 46

 

  • Text Hover

Copyright 2017 NAV24 


Jesteś właścicielem prężnie rozwijającej się korporacji, średniej firmy lub małego start-up’u? Oczekujesz, że oprogramowanie biznesowe ułatwi i usprawni pracę Twoją i Twoich współpracowników? Wierzysz, że systemy klasy ERP (enterprise resource planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa) to podstawowy warunek do osiągnięcia sukcesu? Masz rację, tylko dobre oprogramowanie klasy ERP zintegruje wszystkie działy i funkcje w przedsiębiorstwie, dzięki czemu organizacja będzie mogła posługiwać się jednym zbiorem danych. A zatem, nie czekaj, postaw na solidnego partnera, który zapewni Ci skuteczne wdrożenia ERP i ciesz się pracą w systemach Microsoft Dynamics Nav, Microsoft Dynamics 365 i Microsoft Azure już dziś!