Microsoft Dynamics 365 Business Central - oprogramowanie dla firm

Kontroluj wszystkie kluczowe obszary biznesowe w swojej firmie.
Analizuj dane, wyciągaj wnioski i podejmuj trafne decyzje.
Rozwijaj przedsiębiorstwo w kierunku cyfrowej transformacji.
Dostosuj z nami system ERP do swoich potrzeb.
Wybierz nowoczesne i skalowalne rowiązanie.
Bądź o krok przed konkurencją.
Postaw na Dynamics 365 Business Central!

Czym jest Dynamics 365 Business Central?

Dynamics 365 Business Central (następca systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV) to kompletne rozwiązanie klasy ERP, które łączy w sobie wszystkie obszary Twojego biznesu: zarządzanie finansami i księgowość, zarządzanie projektami, logistyka, produkcja, serwis, marketing oraz raportowanie.

Narzędzie pomaga organizacjom usprawnić procesy, poprawić relacje z klientami oraz umożliwić dalszy rozwój dzięki funkcjom automatyzującym (workflow oraz integracja z aplikacjami Word, Outlook, Excel) i analizie biznesowej.

System stwarza szerokie możliwości rozwijania i dostosowywania go pod konkretne potrzeby danej firmy.

Microsoft Dynamics 365 Business Central dostępny jest w modelu chmurowym (SaaS), tradycyjnym (on-premises), a także hybrydowym. Dzięki temu, każde przedsiębiorstwo może elastycznie dostosować oprogramowanie ERP do własnych potrzeb, preferencji oraz struktury organizacyjnej.

Zarządzaj wszystkimi obszarami firmy z poziomu jednego, kompleksowego rozwiązania

System ERP Dynamics 365 Business Central to kompletne środowisko biznesowe. Korzystanie z systemu ERP Dynamics 365 Business Central w modelu SaaS zapewnia wysoką dostępność usług, która jest gwarantowana przez firmę Microsoft. Z Microsoft Dynamics 365 zyskasz system ERP dostępny w 99,9%. Poza tym, Dynamics 365 Business Central w tym modelu wyposażony jest w jedną z najbardziej niezawodnych funkcjonalności z zakresu backup`u i odzyskiwania danych. System automatycznie wykonuje kopie zapasowe danych oraz chroni je przed utratą i nieautoryzowanym dostępem.

Wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central w wersji chmurowej umożliwia stały dostęp do aktywnie rozwijanych i ulepszanych narzędzi Microsoft Business Intelligence. Użytkownicy korzystający z systemu Business Central w modelu SaaS uzyskują dostęp do licznych integracji, m.in. z rozwiązaniem Power BI, czyli narzędziem do raportowania i analizy działań firmy oraz algorytmów Machine Learning usprawniających obsługę i efektywność systemu ERP. Zapewnia to wymierne korzyści bez konieczności ponoszenia dużych inwestycji związanych z zakupem oraz utrzymaniem infrastruktury IT. Dzięki temu, wdrożenie rozwiązania MicrosoftS Dynamics 365 gwarantuje wielopoziomowe oszczędności przy zachowaniu łatwości zarządzania, utrzymania i skalowania systemu.

Zarządzanie finansami Usprawnij procedurę zamknięcia roku finansowego oraz raportowanie

Automatyzacja i bezpieczeństwo łańcucha dostawZwiększ widoczność w całym łańcuchu dostaw i zyskaj większą kontrolę nad procesem zakupów

 

Inteligentna sprzedaż i właściwa obsługa klientaMaksymalizuj możliwości generowania zysku i lepiej obsługuj klientów dzięki wbudowanym rekomendacjom

Projekty "na czas" i w określonym budżecieZarządzaj budżetami i monitoruj postęp swoich projektów dzięki danym w czasie rzeczywistym

Dowiedz się więcej na temat możliwości Dynamics 365 Business Central

dowiedz się więcej

Dynamics 365 Business Central jest dostępny w dwóch pakietach - Essentials i Premium - które zastępują dotychczas stosowane Starter Pack i Extended Pack. Przewidziany został również wariant Team Members, który posiada ograniczoną funkcjonalność.

 

Team MembersEssentialsPremium
Odczyt i zatwierdzanie
Raporty
Finanse
Sprzedaż
Zakupy
Magazyn
CRM

Dynamics 365 Business Central to system klasy ERP, który jest dostępny zarówno w modelu on-premises (tradycyjnym), jak i chmurowym (SaaS).

Niezależnie od wybranego modelu - Business Central zapewnia pełną funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV.

Zarządzanie zasobami ludzkimi
Zarządzanie projektami
Workflow
Serwis
Produkcja
Cena w modelu subskrypcyjnym8 € użytkownik / miesiąc59 € użytkownik / miesiąc84,30 € użytkownik / miesiąc
Cena w modelu
on-premises
Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami

Pobierz przewodnik licencyjny Dynamics 365 Business Central

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji i reklamy produktów i usług NAV24 Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Generała Stanisława Maczka 9 (NAV24), w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (kontakt drogą telefoniczną, e-mail, newsletter) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego NAV24, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

  taknie Kontakt drogą telefoniczną

  taknie Kontakt drogą mailową

  taknie Newsletter

  ×

  Zostaw dane – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą wkrótce.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji i reklamy produktów i usług NAV24 Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Generała Stanisława Maczka 9 (NAV24), w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (kontakt drogą telefoniczną, e-mail, newsletter) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego NAV24, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

   taknie Kontakt drogą telefoniczną

   taknie Kontakt drogą mailową

   taknie Newsletter

   ×

   Zaufali nam

   Partnerzy technologiczni