Microsoft Dynamics 365 Business Central - oprogramowanie dla firm | Nav24.pl

Microsoft Dynamics 365 Business Central - oprogramowanie dla firm

Kontroluj wszystkie kluczowe obszary biznesowe w swojej firmie.
Analizuj dane, wyciągaj wnioski i podejmuj trafne decyzje.
Rozwijaj przedsiębiorstwo w kierunku cyfrowej transformacji.
Dostosuj z nami system ERP do swoich potrzeb.
Wybierz nowoczesne i skalowalne rowiązanie.
Bądź o krok przed konkurencją.
Postaw na Dynamics 365 Business Central!

Czym jest Dynamics 365 Business Central?

Dynamics 365 Business Central jest następcą popularnego systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV. To kompletne rozwiązanie klasy ERP, które łączy w sobie kluczowe obszary biznesu: zarządzanie finansami i księgowość, sprzedaż, zakupy, logistykę, produkcję, serwis, zarządzanie projektami, marketing oraz raportowanie.

Narzędzie pomaga firmom usprawnić procesy, poprawić relacje z klientami oraz umożliwia prężny rozwój dzięki funkcjom automatyzującym i analizie biznesowej. Przyjazny workflow, integracja z aplikacjami takimi jak np. Outlook, Excel, Teams – przyczyniają się dodatkowo do wzrostu produktywności. System stwarza szerokie możliwości rozwoju i dopasowania go pod potrzeby danego przedsiębiorstwa.

Microsoft Dynamics 365 Business Central dostępny jest w modelu chmurowym (SaaS), tradycyjnym (on-premises), a także hybrydowym. Dzięki temu, każde przedsiębiorstwo może dostosować oprogramowanie ERP do własnych potrzeb, preferencji oraz struktury organizacyjnej.

Zarządzaj wszystkimi obszarami firmy z poziomu jednego, kompleksowego rozwiązania

System ERP Dynamics 365 Business Central to nowoczesne i niezawodne środowisko IT dla biznesu. Wdrożenie w modelu SaaS zapewnia najwyższą dostępność usług, która gwarantowana jest przez firmę Microsoft. Rozwiązanie w tym modelu posiada niezawodne funkcjonalności z zakresu backup`u i odzyskiwania danych. System automatycznie wykonuje kopie zapasowe danych oraz chroni je przed utratą i nieautoryzowanym dostępem.

Wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central umożliwia również integrację z inteligentnymi aplikacjami Microsoft. Integracja z Power BI daje skokowy wzrost efektywności raportowania i analizy danych. Dzięki czytelnym tablicom z automatycznie aktualizowanymi wykresami, możesz na bieżąco śledzić kluczowe dla Twojego biznesu wskaźniki efektywności i podejmować lepsze decyzje. Integracja Business Central z Microsoft 365 (dawniej Office 365) wpływa na zwiększenie efektywności codziennych czynności. Dla przykładu moższ np. utworzyć ofertę, przetworzyć zamówienie i wysłać fakturę z poziomu programu Oultook. Z poziomu Excel możesz szybko wgrać listę klientów do systemu. Z poziomu MS Teams możesz w bezpieczny sposób wymieniać się określonymi informacjami w obrębie czatu lub konwersacji zespołowej. To tylko kilka przykładów integracji aplikacji Microsoft z Dynamics 365 Business Central!

Zarządzanie finansami Usprawnij procedurę zamknięcia roku finansowego oraz raportowanie

Automatyzacja i bezpieczeństwo łańcucha dostawZwiększ widoczność w całym łańcuchu dostaw i zyskaj większą kontrolę nad procesem zakupów

 

Inteligentna sprzedaż i właściwa obsługa klientaMaksymalizuj możliwości generowania zysku i lepiej obsługuj klientów, dzięki wbudowanym rekomendacjom

Projekty "na czas" i w określonym budżecieZarządzaj budżetami i monitoruj postęp swoich projektów, dzięki danym w czasie rzeczywistym

Dowiedz się więcej na temat możliwości Dynamics 365 Business Central

dowiedz się więcej

Dynamics 365 Business Central jest dostępny w dwóch pakietach - Essentials i Premium - które zastępują dotychczas stosowane Starter Pack i Extended Pack. Przewidziany został również wariant Team Members, który posiada ograniczoną funkcjonalność.

 

Team Members Essentials Premium
Odczyt i zatwierdzanie
Raporty
Finanse
Sprzedaż
Zakupy
Magazyn
CRM

Dynamics 365 Business Central to system klasy ERP, który jest dostępny zarówno w modelu on-premises (tradycyjnym), jak i chmurowym (SaaS).

Niezależnie od wybranego modelu - Business Central zapewnia pełną funkcjonalność systemu Microsoft Dynamics NAV.

Zarządzanie zasobami ludzkimi
Zarządzanie projektami
Workflow
Serwis
Produkcja
Cena w modelu subskrypcyjnym 8 € użytkownik / miesiąc 59 € użytkownik / miesiąc 84,30 € użytkownik / miesiąc
Cena w modelu
on-premises
Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni