Pośrednictwo pracy

GI Group

Gi Group to jeden z największych liderów międzynarodowego rynku pracy. Od 1998 roku skutecznie pomaga znaleźć pracę w 58 krajach. Z firmą współpracuje ponad 14 tysięcy przedsiębiorstw w Polsce i za granicą.

GI Group Sp. z o.o. współpracuje z Nav24 Sp. z o.o. od maja 2014 roku. Konsultanci Nav24 przeprowadzili analizę biznesową naszej działalności, zaproponowali odpowiednie rozwiązania informatyczne, dokonali ich wdrożenia oraz przeprowadzili szkolenia z użytkowania nowych systemów. Obecnie firma świadczy dla nas usługi serwisowe. W naszej ocenie współpraca ta przebiega w sposób satysfakcjonujący.

Firma Nav24 Sp. z o.o. zrealizowała projekt wdrożenia aplikacji biznesowej Microsoft Dynamics NAV oraz specjalizowanego rozwiązania EDI Market Planet zgodnie z przyjętym harmonogramem i wyceną, dbając o sprawną komunikację i skuteczność poszczególnych działań. Rzetelne podejście do poszczególnych etapów projektu, a także odpowiedzialność i wysoki profesjonalizm konsultantów firmy utwierdziły nas w przekonaniu, że jesteśmy w dobrych rękach. Firma Nav24 okazała się partnerem, który rozumie indywidualne potrzeby biznesowe i wymagania użytkowników tej klasy systemów. Cele wdrożenia określone wspólnie podczas analizy biznesowej, takie jak potrzeba automatyzacji procesu obsługi zamówień oraz fakturowania, szybkiego dostępu do wymaganych danych, spójnego raportowania w grupie firm należących do spółki na całym świecie czy efektywniejszej obsługi klientów, zostały osiągnięte.

Firma dowiodła, że jest kompetentnym, profesjonalnym, innowacyjnym i godnym zaufania partnerem, którego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić innym przedsiębiorstwom.

Kontakt

Porozmawiajmy o tym,
jak wspomóc Twój biznes

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

Pokaż telefon...
* pola wymagane
checkmark-success

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Nav24. W przypadku podania numeru telefonu, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny.  Rozwiń