Sprzedaż detaliczna

Jeronimo Martins

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce. Firma zatrudnia blisko 80 tys. osób i jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce.

Jeronimo Martins Polska S.A. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Nav24 Sp. z o.o. w obszarze szkoleń z Microsoft 365, a konkretniej – przygotowania i realizacji kursu online dotyczącego aplikacji Outlook.

Przez cały okres, tj. od momentu nawiązania współpracy po odbiór kursu online, komunikacja przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń. Nav24 było w stanie przygotować i zaproponować nam tematykę filmów oraz przesłać kilka przykładowych wersji, abyśmy mogli wybrać taką, która najbardziej wpasowała się w nasze oczekiwania. Do każdego z filmów została wykonana transkrypcja, instrukcja w formacie .pdf oraz pytania testowe pozwalające na weryfikację wiedzy zdobytej w trakcie odbywania kursu online przez naszych pracowników. Dodatkową zaletą współpracy jest terminowość – gotowy kurs otrzymaliśmy tydzień przed deklarowanym terminem.

W związku z powyższym, chcemy wyrazić swoje zadowolenie z profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług przez Nav24 Sp. z o.o. – liczymy na dalszą, owocną współpracę. Z przyjemnością rekomendujemy ich jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Kontakt

Porozmawiajmy o tym,
jak wspomóc Twój biznes

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

Pokaż telefon...
* pola wymagane
checkmark-success

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Nav24. W przypadku podania numeru telefonu, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny.  Rozwiń