Produkcja

Minova

Minova Arnall Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów obudowy górniczej w Polsce. Przedsiębiorstwo istnieje od ponad 50 lat. Siedziba firmy znajduje się w Golcach w województwie śląskim.

Minova Arnall Sp. z o.o. (spółka wchodząca w skład grupy Orica) z siedzibą w Golcach jest jednym z największych producentów obudowy górniczej w Polsce. Specjalistyczny park maszynowy, odpowiednie moce produkcyjne oraz wysoka jakość i innowacyjność wyrobów, należą do kluczowych elementów, które przyczyniły się do uzyskania wiodącej pozycji na rynku krajowym i stabilnej pozycji na arenie międzynarodowej.

"W imieniu Zarządu firmy Minova Arnall Sp. z o.o. pragniemy udzielić referencji firmie Nav24 Sp. z o.o., z którą rozpoczęliśmy współpracę w 2014r. Zmiana oprogramowania była podyktowana barierą rozwoju dotychczasowego systemu, który przestał spełniać wymagania wydajnościowe firmy. W ramach współpracy z Nav24 jesteśmy objęci umową serwisową, w której uwzględniono gwarantowany czas reakcji oraz dostępność konsultantów 24/7. Dodatkowym atutem systemu Microsoft Dynamics NAV jest dostosowanie do wymagań stawianych przez naszych audytorów wewnętrznych. Uwzględniając plany strategiczne firmy zdecydowaliśmy się na następujące moduły NAV: Zarządzanie finansami, Środki trwałe, Kadry i płace, Gospodarka magazynowa, Sprzedaż i zakupy oraz add-on’y do rozliczenia produkcji.

Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu z przyjemnością rekomendujemy firmę Nav24 Sp. z o.o. jako wykonawcę usług serwisowych Microsoft Dynamics NAV. Całokształt przebiegu współpracy pozwala odbierać firmę jako partnera, któremu można zaufać i który w sposób właściwy wypełnia swoje zobowiązania."

Kontakt

Porozmawiajmy o tym,
jak wspomóc Twój biznes

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

Pokaż telefon...
* pola wymagane
checkmark-success

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Nav24. W przypadku podania numeru telefonu, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny.  Rozwiń