System ERP - wszystkie obszary twojego biznesu w jednym rozwiązaniu

Kontroluj swój biznes. Miej wszystkie dane finansowe w zasięgu ręki. Podejmuj świadome decyzje. Bądź o krok przed konkurencją dzięki nowoczesnemu systemowi ERP (Enterprise Resource Planning).

ZAMÓW DEMO

Czym jest system ERP?

System ERP jest narzędziem informatycznym pozwalającym na zintegrowanie danych z różnych obszarów działalności firmy w jednym miejscu. Pomaga spojrzeć na przedsiębiorstwo jako łańcuch procesów, które są ze sobą powiązane. System klasy ERP ułatwia znalezienie słabych ogniw, miejsc w których powstają niepotrzebne koszty, wskazuje gdzie ewentualnie można wprowadzić modyfikacje. W jednym systemie mamy dostęp m.in. do finansów, produkcji, zakupów, magazynów, relacji z klientami, zasobów ludzkich, czy serwisu. Jego celem jest usprawnienie zarządzania, planowania i optymalizacja procesów biznesowych. Dzięki niemu kadra zarządzająca jest w stanie lepiej wyciągać wnioski oraz podejmować trafne decyzje. ERP jest skrótem od Enterprise Resource Planning (tłum. planowanie zasobów przedsiębiorstwa).

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Moduł pozwalający m.in. na definiowanie dokumentów sprzedaży i zakupów, analizę dostępności zapasów, prognozowanie sprzedaży, obsługę zapasów pozamagazynowych i substytutów, terminowość realizacji, a także zarządzanie magazynem i komplementacją.

ZAMÓW DEMO

Zarządzanie serwisem

Umożliwia m.in. rejestrację, zarządzanie, kontrolę i analizę zleceń serwisowych. Daje szybki dostęp do informacji na temat np.: numerów seryjnych, danych dotyczących komponentów danego przedmiotu serwisowego, szczegóły umów i warunków gwarancji, cen usług serwisowych, części zamiennych oraz przedmiotów zastępczych.

ZAMÓW DEMO

Zarządzanie produkcją

Obejmuje przede wszystkim zarządzanie produkcją, planowanie produkcji, ewidencję zdarzeń produkcyjnych i rozliczenia kosztów. Jego główne elementy to BOM-y produkcyjne, zlecenia produkcyjne, „zwinne wytwarzanie” (Agile Manufacturing), planowanie dostaw, prognozowanie popytu sprzedaży i zapasów; planowanie wydajności i zarządzanie obciążeniami oraz stanowiska robocze.

ZAMÓW DEMO

Zarządzanie finansami

Moduł umożlwiający księgowanie transakcji, kontrolę finansów, przygotowywanie sprawozdań, zarządzanie kontami bankowymi, kosztami i środkami trwałymi. Składa się m.in. z planu kont, wymiarów umożliwiających zaawansowane analizy, prognozowanie przepływów pieniężnych, czy korzystanie z szablonów rozliczeń międzyokresowych.

ZAMÓW DEMO

Zarządzanie relacjami z klientami

Narzędzie CRM dające możliwość m.in. zarządzania szansami sprzedażowymi, segmentacji klientów, rejestracji interakcji (m.in. e-maili, rozmów telefonicznych, czy dokumentów oraz prowadzenia kampanii marketingowych. Posiada funkcje pozwalające zapewnić wysoki poziom świadczonych usług m.in. dzięki prospektom umożliwiającym śledzenie sprzedaży i planowanie zbliżających się zadań do realizacji.

ZAMÓW DEMO

Sprzedaż

Obszar sprzedaży w Business Central pozwala m.in. na nadawanie priorytetów potencjalnym klientom, monitorowanie interakcji z nimi czy też umożliwia integrację z aplikacją Outlook. Dzięki temu, skraca się nam cały proces, gdyż możemy wystawić fakturę z poziomu menadżera poczty.

ZAMÓW DEMO

Analiza

Wbudowane raporty, natywna integracja z Power BI oraz połączone dane z wszystkich obszarów działalności firmy sprawiają, że analiza danych Dynamics 365 Business Central pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji jak również tworzeniu prognoz.

ZAMÓW DEMO

Zarządzanie projektami

Narzędzie umożliwiające m.in. konfigurowanie zleceń i analizę dostępności oraz wydajności zasobów, a także dostarczanie informacji niezbędnych do zarządzania budżetami oraz monitorowania postępu i rozliczanie zleceń. Za jego pomocą można monitorować również zużycie zasobów np. godzin pracy zarówno pracowników, jak i maszyn oraz zapasów magazynowych.

ZAMÓW DEMO

Zakupy i jakość

Funkcje dostępne w obszarze zakupów pozwalają na optymalizacje tego procesu poprzez m.in. arkusze planowania czy definiowanie parametrów uzupełniania zapasów. Dodatkowo, system zapisuje pełną historię transakcji.

ZAMÓW DEMO

Dlaczego warto wdrożyć program ERP?

Wdrożenie systemu ERP pozwala na przejście z wielu różnych rozwiązań na rzecz jednego zintegrowanego. Nie ma więc potrzeby posiadania oddzielnych programów np. do zarządzania relacjami z klientami, produkcji, logistyki, gospodarki magazynowej, fakturowania itp. Rezygnacja z rozproszonej architektury pozwala zaoszczędzić na licencjach i serwisie oprogramowania. Wszystkie istotne biznesowo programy skupione są w jednym systemie. Software ERP optymalizuje pracę, rejestruje kluczowe dla przedsiębiorstwa informacje i pozwala na ich łatwą analizę. Na przykład dla firmy produkcyjnej są to informacje o tym co przyjechało do firmy, co z niej wyjechało, co zostało wyprodukowane, jakim nakładem środków, za ile zostało sprzedane, jakie realnie osiągnięto zyski. Posiadanie danych w jednym miejscu i możliwość skorzystania z nich w łatwy sposób, pozwala na efektywne zarządzanie firmą i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Korzyści posiadania nowoczesnego
systemu ERP w firmie

Przyśpieszenie rejestracji czasu pracy w firmie produkcyjnej więcej »

Elektroniczna wymiana danych w firmie handlowej więcej »

Platforma B2B dla klientów hurtowych i dostawców więcej »

Integracja danych i automatyzacja procesów w e-commerce więcej »

Analiza danych w firmie produkcyjnej więcej »

Usprawnienia w logistyce i gospodarce magazynowej więcej »

Rejestracja zdarzeń serwisowych na urządzeniach mobilnych więcej »

Zarządzanie projektami w firmie z branży automatyki przemysłowej więcej »

Przyjazne zarządzanie finansami więcej »

Automatyzacja i ułatwienia w Płatności więcej »

Jak wybrać system ERP i wdrożyć go w firmie?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych systemów ERP. Biorąc pod uwagę znaczenie programu dla usprawnień w codziennej pracy, warto wybrać rozwiązanie nowoczesne, stabilne i skalowalne. Dynamics 365 Business Central jest najnowszym systemem klasy ERP firmy Microsoft, zbudowanym na bazie wcześniejszych systemów takich jak Navision, czy Dynamics NAV. Z oprogramowania ERP codziennie korzystają tysiące osób na całym świecie, a dzięki polskiej funkcjonalności dostosowany jest także do naszych wymagań prawnych i księgowych. Natywna integracja z popularnym pakietem Office 365 znacznie ułatwia codzienne czynności. System ERP umożliwia również import danych z innych programów i aplikacji. Microsoft jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i gwarantem wysokiej jakości oraz rozwoju oprogramowania w przyszłości. To firma międzynarodowa, która oferuje swoje produkty na całym świece. Dzięki temu wdrożenie programu ERP i support w zagranicznych oddziałach nie stanowi problemu. To kompletne rozwiązanie, które odpowiednio wdrożone pozwala na optymalizację wszystkich obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa zarówno offline jak i ecommerce.

Pobierz bezpłatny przewodnik

i dowiedz się więcej o dostępnych modelach licencjonowania

POBIERZ PRZEWODNIK

Chcesz wiedzieć jak Bussines Central może pomóc Twojej firmie?

Zostaw kontakt

Oddzwonimy za chwilę

Nazwa firmy

Nr telefonu

Adres email

wyrażam zgodę na otrzymanie od Nav24 sp. z o.o. informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej i telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji i reklamy produktów i usług NAV24 Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Generała Stanisława Maczka 9 (NAV24), w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (kontakt drogą telefoniczną, e-mail, newsletter) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego NAV24, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Pobierz przewodnik licencyjny Dynamics 365 Business Central

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji i reklamy produktów i usług NAV24 Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Generała Stanisława Maczka 9 (NAV24), w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (kontakt drogą telefoniczną, e-mail, newsletter) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego NAV24, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

taknie Kontakt drogą telefoniczną

taknie Kontakt drogą mailową

taknie Newsletter

×

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni