Skontaktuj się z nami

Your address will show here +12 34 56 78
Dynamiczna branża.
Renomowane rozwiązania IT dla biznesu.
Najnowsza technologia Microsoft.

  • Text Hover
Kariera w NAV24

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie

we wdrażaniu oprogramowania biznesowego Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365.

Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

Wspieramy zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w procesach księgowych, sprzedażowych,

produkcyjnych i magazynowych. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego,

wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych.

Technologie w NAV24

PROGRAMOWANIE

Korzystamy z popularnych języków
i technologii, od C/AL, PowerShell, C#, MS TSQL, Visual Studio, ASP.NET MVC, ANGULAR, WPF, kończąc na Html i JavaScript

BAZY DANYCH

Administrujemy ogromną ilością danych i wieloma bazami. Korzystamy tylko z w pełni profesjonalnych i sprawdzonych rozwiązań MS SQL Server, Azure SQL Database).

SERWERY I ADMINISTRACJA

Wdrożenia realizujemy z wykorzystaniem sprawdzonych i uznanych systemów serwerowych Microsoft Windows Server, Microsoft Hyper-V Server oraz technologii IIS, ADDS, ADFS, AAD, Intune.

KOMUNIKACJA

Koordynacja i wymiana informacji to ważny element przy dużych projektach. Wpierają nas narzędzia takie jak Skype for Business, MS Exchange, MS Sharepoint, MS Teams,

Stawiamy na rozwój

Nasz sukces jest nierozerwalnie związany ze zdolnościami i gotowością do intensywnej pracy naszych pracowników.

To ich wiedza i umiejętności są naszym największym kapitałem. Zależy nam, aby nasza relacja z pracownikami była

uczciwa, stabilna, długotrwała i profesjonalna, dlatego dajemy im możliwości nieograniczonego zwiększania swojego

potencjału i realizowania go. Nasza oferta rekrutacyjna obejmuje stanowiska od pełnopłatnych staży, poprzez

konsultantów, wdrożeniowców, programistów, aż po stanowiska kierownicze.

Dlaczego warto?

Naszym pracownikom oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia

Pracę z rozpoznawalnymi,
światowymi produktami
Microsoft Dynamics

Uczestnictwo w konferencjach
i szkoleniach Microsoft
w Polsce i za granicą

Pakiet niezbędnych
szkoleń

Kartę multisport

Kurs j. angielskiego
w godzinach pracy

Zobacz aktualne oferty pracy

Konsultant / wdrożeniowiec ds. finansów, kadr i płac

Masz doświadczenie w prowadzeniu działań związanych z kadrami i płacami? Znasz się na zagadnieniach związanych z rachunkowością? Dołącz do zespołu NAV24 jako Konsultant ds. finansów, kadr i płac.

Zakres obowiązków:

– analiza obszarów kadrowo-płacowych oraz finansowych przy wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV
– przygotowanie projektów rozwiązań procesów biznesowych z punktu widzenia wymagań kadrowo-płacowych i księgowych
– bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
– prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych użytkowników systemu
– nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu

Wymagania:
– wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (organizacja i zarządzanie, rachunkowość i finanse, rachunkowość i controlling)
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– znajomość zagadnień biznesowych z zakresu kadr i płac
– praktyczna umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
– praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
– znajomość zasad stosowania i rozliczania harmonogramów czasu pracy
– gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
– bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
– komunikatywna znajomość j. angielskiego
– biegła znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
– posiadanie certyfikatów kadrowo – płacowych
– posiadanie certyfikatów księgowych
– znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV lub innych systemów klasy ERP

Oferujemy:
– pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
– udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
– pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
– szkolenia produktowe
– niezbędne narzędzia pracy
– kartę MultiSport
– kurs j. angielskiego

Programista systemu klasy ERP

– programowanie w aplikacji Dynamics NAV w języku C/AL
– projektowanie integracji pomiędzy systemem ERP a zewnętrznymi serwisami

Wymagania:
– wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne

– wiedza z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
– znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV
– znajomość .NET, Java Script, HTML, CSS, MS SQL, PowerShell

Oferujemy:

Konsultant ds. Produkcji / Logistyki

Jeżeli znane są Ci zagadnienia z obszarów produkcji, logistyki i księgowości, a szukasz ciekawej pracy w dynamicznej branży, to aplikuj na stanowisko Konsultanta ds. Produkcji / Logistyki.

• analiza obszarów produkcyjno-finansowo-księgowych przy wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV
• prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych użytkowników
• bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
• nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu u klientów

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane: kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji lub o profilu ekonomicznym
• znajomość zagadnień z obszarów logistyki, procesów produkcyjnych i kalkulacji kosztów produkcji)
• umiejętności analityczne
• gotowość do podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• biegła znajomość pakietu MS Office
• czynne prawo jazdy kategorii B

• znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV lub innych systemów klasy ERP

Oferujemy:

• pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
• udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
• szkolenia produktowe
• niezbędne narzędzia pracy
• kartę MultiSport
• kurs j. angielskiego

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni