Kariera - NAV24

Dynamiczna branża.
Renomowane rozwiązania IT dla biznesu.
Najnowsza technologia Microsoft.

dołącz do zespołu NAV24

 

Kariera w NAV24

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365. Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

Wspieramy zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w procesach księgowych, sprzedażowych, produkcyjnych i magazynowych. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego, wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych.

Technologie w NAV24

 

Programowanie

Korzystamy z popularnych języków i technologii, od C/AL, PowerShell, C#, MS TSQL, Visual Studio, ASP.NET MVC, ANGULAR, WPF, kończąc na Html i JavaScript

Bazy danych

Administrujemy ogromną ilością danych i wieloma bazami. Korzystamy tylko z w pełni profesjonalnych i sprawdzonych rozwiązań MS SQL Server, Azure SQL Database).

Serwery i administracja

Wdrożenia realizujemy z wykorzystaniem sprawdzonych i uznanych systemów serwerowych Microsoft Windows Server, Microsoft Hyper-V Server oraz technologii IIS, ADDS, ADFS, AAD, Intune.

Komunikacja

Koordynacja i wymiana informacji to ważny element przy dużych projektach. Wpierają nas narzędzia takie jak Skype for Business, MS Exchange, MS Sharepoint, MS Teams.

Stawiamy na rozwój

Nasz sukces jest nierozerwalnie związany ze zdolnościami i gotowością do intensywnej pracy naszych pracowników. To ich wiedza i umiejętności są naszym największym kapitałem. Zależy nam, aby nasza relacja z pracownikami była uczciwa, stabilna, długotrwała i profesjonalna, dlatego dajemy im możliwości nieograniczonego zwiększania swojego potencjału i realizowania go. Nasza oferta rekrutacyjna obejmuje stanowiska od pełnopłatnych staży, poprzez konsultantów, wdrożeniowców, programistów, aż po stanowiska kierownicze.

Zobacz, co o pracy programisty w NAV24 mówi nasz pracownik - Alan Lipiński:

Zobacz, co o pracy konsultanta w NAV24 mówi nasza konsultantka - Marta Nazim:

Dlaczego warto?

Naszym pracownikom oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia

Pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami Microsoft Dynamics

Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft w Polsce i za granicą

Pakiet niezbędnych szkoleń

Kartę multisport

Kurs j. angielskiego w godzinach pracy

 

 

 

Aktualne oferty pracy

 

Młodszy programista Microsoft Dynamics 365 Business Central
 

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni