Jedna chmura, wiele rozwiązań

NAVo365 to kompletne oprogramowanie dla Twojej firmy, na które składa się system ERP Microsoft Dynamics NAV, wspierany biznesową aplikacją Office 365 na bezpiecznej infrastrukturze IT Microsoft Azure, wzbogacony o analityczne rozwiązanie Power BI. Pracuj produktywnie, mobilnie, i bez ograniczeń. Rozwijaj swój biznes na sprawdzonych rozwiązaniach Microsoft.

Czym jest
Microsoft NAVo365?

NAVo365 to chmurowa wersja systemu ERP Microsoft Dynamics NAV, który wspierany jest przez Office 365, na bezpiecznej infrastrukturze IT Microsoft Azure. Rozwiązanie jest synergią rozwiązań biznesowych, które optymalizują i automatyzują działania całej organizacji, począwszy od zarządzania relacjami z klientami i kontrahentami, skończywszy na zarządzaniu całym łańcuchem dostaw (finanse, księgowość, sprzedaż, marketing, obsługa klienta, produkcja, logistyka).

NAVo365 opiera się na Microsoft Dynamics NAV, który jest zintegrowany z usługą Office 365. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi na wykonanie wielu czynności bez potrzeby bezpośredniego wejścia do NAV. Dzięki temu może on np. utworzyć fakturę zakupu z poziomu aplikacji Outlook, czy edytować dane z systemu NAV w programie Microsoft Excel.

 

Dlaczego NAVo365?

 

Funkcjonalność

wielofunkcyjny system ERP do zarządzania zasobami w przedsiębiorstwie, wspierany przez dobrze znane aplikacje biurowe, a wszystko to w bezpiecznej chmurze obliczeniowej.

Integracja

NAVO365 daje możliwość na wykonanie wielu operacji bez konieczności przełączania się między poszczególnymi oknami, np. wystawienie faktury z poziomu Outlook`a

Kopia zapasowa

platforma Azure zapewnia skuteczną ochronę przed utratą danych

Mobilność

dostęp do systemu z dowolnego miejsca na świecie

Korzyści

Bezpłatne szkolenia online

Dostęp do bazy materiałów szkoleniowych

Szybka implementacja

i stały koszt wdrożenia

Bezpieczeństwo

inwestycji i danych

Poprawa efektywności

procesów, produkcji i ludzi

Wydajność i skalowalność

systemu umożliwiająca nieograniczony rozwój

Mobilność

Praca z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo