Mobile WMS – system zarządzania magazynem | Nav24.pl
Mobile WMS

System Mobile WMS - wygodne zarządzanie magazynem

Usprawnij pracę na magazynie z nowoczesnym systemem Mobile WMS Tasklet Factory, który jest zintegrowany z Microsoft Dynamics 365 Business Central i NAV. System umożliwia znaczną poprawę wydajności procesów magazynowych oraz minimalizację ilości pomyłek.

System zarządzania magazynem Mobile WMS to nowoczesne, skalowalne i elastyczne oprogramowanie, które można dostosować do potrzeb i specyfiki każdego magazynu. Dzięki modularnej budowie oprogramowanie do zarządzania magazynem Mobile WMS zapewnia intuicyjne i proste dopasowanie do preferencji użytkowników na każdym etapie rozwoju firmy. System WMS obsługuje urządzenia mobilne z zaimplementowanym systemem Android i Windows.

 

Czym jest system Mobile WMS?

Mobile WMS to mobilne rozwiązanie do skanowania kodów kreskowych dla Microsoft Dynamics 365 Business Central i NAV, które integruje się ze standardową funkcjonalnością systemu ERP oraz pozwala pracownikom magazynu przetwarzać zamówienia zarówno online, jak i offline. Aplikacja gromadzi dane i łączy się bezpośrednio z systemem ERP. Dzięki aplikacji pracownicy magazynu są bardziej produktywni, a dane inwentaryzacyjne dokładniejsze.

Łatwa integracja z systemami ERP i MS Dynamics, pozwala na wyjątkowo proste stworzenie w pełni kompatybilnego środowiska respondującego z potrzebami Twojego przedsiębiorstwa.

 

Wybrane cechy i funkcjonalności:

Integracja ze standardem Microsoft Dynamics Mobile WMS jest w pełni zintegrowany z oprogramowaniem ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central i NAV.

Funkcjonalność offline Podstawowe procesy robocze można wykonywać bez połączenia sieciowego. Połączenie z Internetem konieczne jest tylko na początku i na końcu dnia roboczego. Dzięki temu w razie ewentualnych awarii Internetu lub przerwy w dostawie elektryczności, nie ma przestojów w pracy.

Dedykowane funkcje Mobile WMS został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo rozszerzyć o niestandardowe funkcje. Wszystkie modyfikacje są wprowadzane w Dynamics 365 Business Central / NAV.

Intuicyjny interfejs Mobile WMS został zaprojektowany z myślą o minimalizacji „kliknięć” i nieistotnych informacji. Dzięki temu można zminimalizować czas szkolenia użytkowników końcowych.

Funkcje Mobile WMS w przenośnym skanerze kodów kreskowych

 

Przyjęcia towarów
Rejestracja i kontrola towarów w stosunku do zamówień zakupu. System obsługuje m.in. daty ważności, numery partii i numery seryjne.

Odłożenia
Przypisywanie regałów lub pojemników do otrzymanych produktów.

Zliczanie elementów
Zliczanie elementów zgodnie z dziennikami zapasów lub jako nieplanowane.

 

Kompletacja
Wybór przedmiotów i przygotowywanie do wysyłki lub do produkcji jako zamówienia pojedyncze lub skonsolidowane.

Przesunięcia magazynowe
Wykonuj planowane lub nieplanowane przesunięcie magazynowe.

Zawartość pojemników
Rozwiązanie Mobile WMS ma możliwość wyszukiwania zawartości pojemnika po zeskanowaniu kodu kreskowego pojemnika.

 

Łatwa lokalizacja towarów
Szybki i wygodny podgląd lokalizacji oraz ilości towarów.

Regulacja ilości
Usuwanie towarów z kodem przyczyny.

Kody kreskowe
Kojarzenie kodów kreskowych z danymi towarami na magazynie.

 

Substytuty
Mobile WMS pozwala użytkownikowi wyszukiwać zamienniki dla konkretnego elementu.

Drukowanie
Możliwość drukowania raportów i etykiet z urządzenia mobilnego.

Wysyłki
Szybkie wprowadzanie informacji dotyczących wysyłki i przewoźnika.

 

Zoptymalizuj procesy magazynowe dzięki Mobile WMS

System zarządzania magazynem Mobile WMS to nowoczesne, skalowalne i elastyczne oprogramowanie, które można dostosować do potrzeb i specyfiki każdego magazynu. Dzięki modularnej budowie oprogramowanie do zarządzania magazynem Mobile WMS zapewnia intuicyjne i proste dopasowanie do preferencji użytkowników na każdym etapie rozwoju firmy. System WMS obsługuje urządzenia mobilne z zaimplementowanym systemem Android i Windows.

Integracja z systemami ERP Microsft Dynamics i Dynamics 365 Business Central, pozwala na stworzenie w pełni kompatybilnego środowiska, odpowiadającego na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

 

Korzyści z oprogramowania Mobile WMS

Inwestując w system zarządzania magazynem Mobile WMS, Twoja firma zyska niezwykle rozbudowane, funkcjonalne i łatwo skalowalne narzędzie do wygodnego i efektywnego i zarządzania: urządzeniami, stanami magazynowymi, przemieszczeniami, lokalizacjami czy adresami. System WMS pozwoli na znaczną optymalizację pracy magazynu poprzez wydajniejsze i pełniejsze wykorzystanie zasobów ludzkich, wyeliminowanie błędów w gospodarce stanami magazynowymi czy usprawnienie kontroli pracy pracowników oraz służb logistycznych w czasie rzeczywistym.

Co więcej, oprogramowanie do zarządzania magazynem Mobile WMS zmniejszy liczbę dokumentów papierowych w obiegu, zwiększając transparentność planowania, organizacji i monitorowania procesów magazynowych. Poza tym, wdrażając system WMS, zyskasz możliwość zwiększenia liczby realizowanych operacji magazynowych oraz – dzięki sprawnej i bezbłędnej obsłudze – poprawisz poziom zadowolenia swoich klientów.

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat Mobile WMS

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni