Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations - NAV24
« powrót do strony głównej

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Autor: Klaudia Wilusz / Data publikacji: 12.10.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021
Jedną z aplikacji, wchodzących w skład Dynamics 365 – najnowocześniejszego oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa – jest Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. Produkt zapewnia obsługę procesów gospodarczych, które zachodzą w średnich i dużych organizacjach. Osoby korzystające z narzędzi z “rodziny” Dynamics doskonale wiedzą, że jest to nowa nazwa, która obowiązuje dopiero od lipca bieżącego roku. Protoplastą tego rozwiązania był Microsoft Dynamics AX. Poznajmy możliwości systemu dotyczące działu finansów i operacji.

Dynamics 365 for Finance – zarządzanie finansami
Z aplikacją Dynamics 365 for Finance and Operations można tworzyć zdecydowanie wydajniejsze procesy oraz dostarczać zaawansowane raporty i analizy. Dodatkowo, istotną kwestią jest zgodność z przepisami w 34 krajach i 60 różnych językach. Inteligentne oprogramowanie pozwala przyspieszyć zwrot z inwestycji. Niezwykle ważne jest to, że dzięki obszarom roboczym (role) i wbudowanym funkcjom analitycznym ułatwia podejmowanie trafnych decyzji. Wszystko to sprawia, że poprzez dostosowanie planu kont, wymiarów i reguł finansowych jesteśmy w stanie odpowiednio reagować na zmieniające się potrzeby biznesowe. Co więcej, system umożliwia automatyzację procesów, planowanie i kontrolowanie budżetu oraz procedury weryfikacji faktur. Prócz tego, istnieje możliwość skutecznego monitorowania wartości i minimalizowania liczby błędów przy automatycznym zarządzaniu aktywami. Wartym podkreślenia jest fakt, że system jest dostosowany do działań, które są zgodne z obowiązującymi w sektorze publicznym wymogami dotyczącymi budżetowania i obciążeń.

Microsoft Dynamics 365 for Operations – produkcja przemysłowa
Dynamics 365 for Operations daje możliwość usprawnienia prac, w tym procesów produkcyjnych, zarządzania projektami, planowania operacji i działań, a nawet zarządzania kosztami. Pozwala to na stworzenie własnego mix`u produkcyjnego oraz wspieranie samych procesów produkcyjnych na każdym etapie dostaw. Poza tym, oprogramowanie optymalizuje zasady produkcji dla każdej rodziny produktów. Dodatkowo, system posiada zaawansowane funkcje zarządzania magazynem i transportem, które przyspieszają przepływ materiałów produkcyjnych i gotowych wyrobów. Wreszcie, istnieje możliwość optymalizowania planowania w całej organizacji. Stosowanie wszystkich funkcji Dynamics 365 for Operations mają na celu podniesienie jakości produktów za pomocą identyfikacji i rozwiązywanie problemów w oparciu o dane w czasie rzeczywistym.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni