Sezon urlopowy trwa! Oczywiście sytuacją idealną jest, gdy wyjeżdżając na urlop możesz przez tydzień czy dwa odciąć się od pracy i w pełni zrelaksować. Ale wiemy z doświadczenia, że jako osoba decyzyjna często musisz w trakcie wypoczynku podejmować ważne decyzje biznesowe i mieć swoją firmę pod kontrolą. Dzięki Dynamics 365 Business Central w wersji chmurowej możesz zarządzać przedsiębiorstwem z dowolnego miejsca – nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wystarczy dostęp do Internetu, aby bezpiecznie i efektywnie nadzorować procesy w firmie z poziomu smartfona, tabletu czy laptopa.

System ERP, który zawsze masz pod ręką

Z systemem Business Central w wersji SaaS możesz pracować z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Jego dużym atutem jest pełny zestaw funkcjonalności również dla wersji mobilnej. Bez względu na to, na jakim urządzeniu pracujesz, możesz korzystać ze wszystkich zaawansowanych funkcji i narzędzi. Wydawać by się mogło, że w epoce mobilności powinno to być standardem. Jednak wiele konkurencyjnych rozwiązań oferuje okrojoną wersję rozwiązania na smartfony. W przypadku Dynamics 365 Business Central, Microsoft zadbał, abyś równie komfortowo wykonywał swoje zadania zarówno z poziomu komputera stacjonarnego czy laptopa z systemem Windows, jak i na komórce, albo tablecie z Androidem lub iOS.

Przyjazny interfejs na każdym urządzeniu

Dynamics 365 Business Central charakteryzuje się przyjaznym dla użytkownika interfejsem na każdym urządzeniu. Jego poszczególne elementy są w pełni elastyczne i dynamiczne. Da się je dostosować tak, aby wyświetlały się wyłącznie te opcje, których w danym momencie potrzebujesz. Listy z elastycznym dostosowaniem siatki umożliwiają Ci błyskawiczny dostęp do informacji. Możesz je również filtrować, korzystając zarówno z domyślnych filtrów, jak i dodając własne.

Łatwiejsza komunikacja i praca z danymi

Microsoft zadbał o to, aby maksymalnie usprawnić i uprościć Twoją pracę z systemem ERP. Dynamics 365 Business Central daje Ci możliwość ścisłego połączenia z aplikacjami wchodzącymi w skład pakietu Microsoft 365 (dawniej Office 365). Dzięki temu, możesz szybciej i wydajniej korzystać z danych zawartych w systemie ERP. Natywna integracja pozwoli Ci przykładowo edytować listy nabywców lub dostawców bezpośrednio w programie Excel. Możesz także dodać nowy kontakt czy przygotować ofertę z poziomu klienta Outlook. W łatwy i bezpieczny sposób możesz wysyłać linki do określonych lokalizacji w systemie, dzięki komunikatorowi Teams. Nie można też zapominać o rozwiązaniach, które ułatwią Ci podjęcie decyzji w oparciu o analizę danych w czasie rzeczywistym (Power BI) oraz aplikacjach na urządzenia mobilne wspomagających pracę Twoją i Twojego zespołu, takich jak nasze autorskie rozwiązania Power Apps – Generator Dokumentów czy Panel Produkcyjny.

Z Microsoft Dynamics 365 Business Central Twoje dane są zawsze bezpieczne

Pracując na odległość masz obawy o bezpieczeństwo Twoich firmowych danych? Z Business Central w wersji SaaS możesz być o nie spokojny, dzięki odpowiedniemu przechowywaniu danych w chmurze i solidnym zabezpieczeniom. W systemie zastosowano warstwowe podejście do bezpieczeństwa aplikacji, dzięki któremu dane chronione są na wielu poziomach. W każdej chwili możesz również zweryfikować, kto logował się do systemu i jakie dane zostały przez niego zmodyfikowane.