Stwórz harmonogram z Microsoft Staffhub - NAV24
« powrót do strony głównej

Stwórz harmonogram z Microsoft Staffhub

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 27.12.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Podczas realizacji codziennych obowiązków wielu pracowników nie korzysta z komputera – wynika to z charakteru wykonywanej przez nich pracy. Są to tzw. pracownicy pierwszej linii (Firstline Workforce), do których możemy zaliczyć np. obsługę hotelową i restauracyjną. Z myślą o nich powstał Microsoft Staffhub.

microsoft staffhubCo to jest Microsoft Staffhub?

Microsoft Staffhub to aplikacja wspierająca menadżerów i kierowników w zarządzaniu zespołami. Pomaga ona w tworzeniu i udostępnianiu harmonogramów pracy dla pracowników zmianowych (dokładniej – Firstline Workforce). Dzięki temu, mogą oni sprawdzić swoje zmiany na smartfonach – wystarczy pobrać aplikację Staffhub – a menadżerowie są w stanie na bieżąco aktualizować grafik. Rozwiązanie wchodzi w skład usługi Office 365 (plany E1, E3, E5 i F1) oraz jest dostępne do pobrania na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Funkcje aplikacji microsoft staffhub

Główną funkcją Staffhub jest tworzenie harmonogramów, ich aktualizowanie i udostępnianie pracownikom. Istnieje jednak szereg innych, które korzystnie wpływają na efektywność pracy. Jedną z nich, która poprawia komunikację, jest możliwość wysyłania wiadomości bezpośrednio do konkretnej osoby, a nawet całego zespołu. Co więcej, z poziomu swojego smartfona, pracownik może zawnioskować o urlop. Po określeniu daty i wskazaniu rodzaju urlopu, prośba o rozpatrzenie wniosku trafia do menadżera, który może ją zaakceptować lub odrzucić. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość wymieniania się swoimi zmianami z innymi oraz tworzenie zadań i list to – do. Dodatkowo, aplikacja pozwala osobom zarządzającym na przesyłanie pracownikom różnych plików i linków do zewnętrznych źródeł. Tą funkcję można wykorzystać np. do udostępnienia nowemu pracownikowi materiałów szkoleniowych.

Podsumowanie

Microsoft Staffhub to kolejna aplikacja giganta z Redmond, która ma na celu usprawnienie pracy oraz poprawę jej efektywności. Intuicyjny interfejs sprawia, że obsługa Staffhub jest naprawdę prosta. Co więcej, najnowsze aktualizacje, które powoli są udostępniane dla użytkowników (m.in. rejestracja czasu pracy – Clock-in i Clock-out) sprawiają, że Microsoft Staffhub staje się kompleksowym rozwiązaniem.

Zobacz, co to jest Microsoft Staffhub oraz jak sprawdza się w praktyce. Skorzystaj z bezpłatnej wersji Office 365 – kliknij TUTAJ.


Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni