Microsoft Office 365 dla firm, pakiet biurowy

Twoje nowoczesne biuro, dostępne zawsze i wszędzie.

Office 365 to kompletny pakiet narzędzi biurowych, łączący możliwości tradycyjnego pakietu Office z elastycznością i bezpieczeństwem usług chmurowych. Zaprojektowany, aby rozwijać się razem z Twoją firmą, pozwala minimalizować koszty, jednocześnie gwarantując dostęp do zawsze aktualnych narzędzi z dowolnego urządzenia w każdym miejscu i czasie.

Czym jest
Office 365 dla firm?

Microsof Office 365 to wszechstronny, powrzechnie znany Pakiet biurowy, który usprawnia działanie zarówno niewielkich firm, jak i dużych korporacji. Rozwiązanie umożliwia swobodną pracę z każdego urządzenia i z dowolnego miejsca. Zapewnia pełne bezpieczeństwo danych, również poza biurem. W zależności od wybranego planu usługa pozwala na wykorzystanie aplikacji Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Access czy Publisher. Office 365 pozwala również na dostęp do usług serwerowych Exchange Online (poczta biznesowa), SharePoint Online (współdzielenie plików) oraz Skype for Business (komunikacja).

 

 

Office 365 dla firm jest usługą dostępną w chmurze, która łączy znane aplikacje Office z profesjonalną pocztą e-mail. Rozwiązanie umożliwia swobodną pracę z każdego urządzenia i z dowolnego miejsca.

 

Aplikacje stacjonarne

Usługi chmurowe

Korzyści

Współdzielenie

Łatwe udostępnianie dużych plików, współpraca wielu osób na jednym dokumencie

Mobilność

Praca z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Dostęp z wielu urządzeń jednocześnie.

Bezpieczeństwo

Zgodność z GIODO i normami ISO. Niezawodność i automatyczny backup. Wsparcie techniczne.

Oszczędność

Wygodna płatność, optymalizacja kosztów i liczby licencji.

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo