Miło nam poinformować, że NAV24 został nagrodzony tytułem LS Nav Gold Partner 2018 przez LS Retail – dostawcę oprogramowania dla branży retail.

Nagroda LS Nav Gold Partner 2018

Firma LS Retail honoruje mianem „Złotego Partnera” tylko tych partnerów biznesowych, którzy osiągnęli świetne wyniki w obszarze sprzedaży, serwisu i wsparcia klientów korzystających z jej rozwiązań. „Złoci Partnerzy” nie mogą spocząć na laurach – muszą nadal konsekwentnie zapewniać wyjątkową obsługę klientom oraz spełniać wysokie wymagania w zakresie wydajności i zaangażowania jako partnerzy LS Retail.

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy uhonorowani przez naszego partnera – LS Retail – tytułem LS NAV Gold Partner 2018. Wyróżnienie jest potwierdzeniem naszych kompetencji i zaangażowania w realizację projektów z obszaru sprzedaży detalicznej” – powiedział Arkadiusz Leśniak, Prezes Zarządu w NAV24.

Nasza sieć partnerska jest kamieniem węgielnym sukcesu i rozwoju LS Retail. Rozwijający się kanał partnerów przez lata zapewniał lokalne wsparcie i najwyższą jakość usług. Firma LS Retail jest wdzięczna za okazaną lojalność i poświęcenie – powiedział Magnus Norddahl, CEO i Prezes LS Retail. „Nasi Złoci Partnerzy udowodnili, że są w stanie dołożyć wszelkich starań , aby dodać wyjątkową wartość do naszego partnerstwa. Jest nam niezmiernie miło uhonorować firmę NAV24 wyróżnieniem LS Nav Gold Partner 2018 za imponujące wyniki, które osiągnęła w przeciągu ostatniego roku.

O NAV24

NAV24 jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych.

Firma posiada tytuł Złotego Partnera Microsoft w zakresie wdrożeń systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV.

Poza znajomością systemów informatycznych dla przedsiębiorstw, NAV24 oferuje wsparcie w prowadzeniu biznesu czy przemodelowaniu i organizacji procesów biznesowych w taki sposób, aby były one zarówno optymalne dla klienta, jak również logiczne z punktu widzenia IT.

O LS RETAIL

LS Retail jest wiodącym na świecie dostawcą kompleksowych rozwiązań biznesowych dla firm zajmujących się sprzedażą detaliczną oraz działających w branży hotelarskiej.

Od dwóch dekad przedsiębiorstwo rozwija wiodące na rynku rozwiązania biznesowe, które są obecnie używane przez sprzedawców detalicznych i restauratorów w 130 krajach. Wsparcie zapewnia ponad 310 certyfikowanych partnerów Microsoft i LS Retail w ponad 80 krajach.

Dzięki doświadczeniu i rozległej wiedzy w zakresie handlu detalicznego i gastronomii, firma oferuje elastyczne i kompleksowe rozwiązania do zarządzania złożonymi procesami operacyjnymi w firmach zajmujących się sprzedażą detaliczną odzieży, elektroniki, mebli oraz obsługą klientów w restauracjach, kawiarniach, czy stacjach paliw.