Wychodzimy naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów i stale szukamy nowych możliwości. Dotyczy to nie tylko wprowadzania kolejnych produktów czy usług wdrożeniowych i rozwojowych. Współpracując z partnerami możemy wykraczać poza standardową ofertę firmy wdrożeniowej. Dlatego z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą GLC – ekspertami w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, księgowości oraz kadr i płac.

Współpraca Nav24 z GLC pozwala na wdrożenie systemu ERP Business Central wraz z kompleksową obsługą księgową, co przynosi istotne korzyści dla firm. Dzięki takiemu komplementarnemu połączeniu usług, klienci zyskują dostęp do zaawansowanych narzędzi zarządzania przedsiębiorstwem oraz profesjonalnego wsparcia księgowego. Tym samym uzyskanie jeszcze lepszych wyników biznesowych staje się znacznie łatwiejsze.

Firma GLC działa od 25 lat, a obecnie zespół liczy aż 160 ekspertów. GLC oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm – w tym dla tych korzystających z systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central. Oprócz księgowości, GLC specjalizuje się w doradztwie podatkowym i prawnym, zarządzaniu kadrą i płacami oraz audytach. Eksperci GLC posiadają doświadczenie w obsłudze różnych systemów księgowych, w tym Microsoft Dynamics 365. Z łatwością mogą więc dostosować usługi do indywidualnych potrzeb klientów z różnych branż.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie doskonałe efekty – przede wszystkim oczywiście dla naszych klientów. Sprawdźcie koniecznie, jak Wasza firma może zyskać na wspólnych działaniach GLC i Nav24 – skontaktujcie się z nami już dziś, by poznać szczegóły.