Najważniejsze wydarzenia NAV w 2018 - NAV24
« powrót do strony głównej

Najważniejsze wydarzenia NAV w 2018

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 24.11.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021
Najważniejsze wydarzenia NAV w 2018

Nowy rok, nowe plany, nowe postanowienia – rok 2018 zbliża się nieubłaganie. Wygląda na to, że powoli można również przygotowywać przyszłoroczne plany pod kątem konferencji związanych z Microsoft Dynamics NAV. Wynika to z faktu, że większość z nich zostało już potwierdzonych i ogłoszonych. Najważniejsze wydarzenia NAV w 2018 – oto niektóre z nich:

Directions ASIA – druga edycja konferencji, która odbędzie się 15 – 16 marca, ponownie w stolicy Tajlandii – Bangkoku. Zrzesza ona programistów, wdrożeniowców, konsultantów, ekspertów oraz właścicieli firm z Azji, Australii, Nowej Zelandii, Japonii oraz Indii.

 

Summit EMEA – konferencja dla użytkowników, ekspertów branżowych i producentów oprogramowania Dynamics 365, AX i CRM, mająca na celu wymianę doświadczeń, omówienie najnowszych aktualizacji produktów oraz inspirację w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24 – 26 kwiecień w Dublinie.

 

microsoft inspire

Microsoft INSPIRE – coroczne wydarzenie, na którym partnerzy mogą wymieniać się swoimi spostrzeżeniami w zakresie rozwiązań  biznesowych oraz prezentowana jest strategia Microsoft na następny rok. Konferencja odbędzie się w Las Vegas, w dniach 15 – 19 lipca.

 

Directions NORTH AMERICA – wydarzenie jest organizowane corocznie, tym razem w San Diego, na przełomie września i października – od 30.09 – 03.10.


Directions EMEA 2018 – 11. edycja znanej konferencji. Jubileuszowa miała miejsce w słonecznym Madrycie, natomiast w 2018 roku odbędzie się w holenderskiej Hadze.


NAV TechDays – wydarzenie organizowane przez mibuso.com o bardzo technicznej tematyce. Jest to dobra okazja do spotkania dla właścicieli firm oraz najlepszych deweloperów, podczas której mogą wymienić się pomysłami i nawiązać współpracę. Konferencja będzie miała miejsce w Antwerpii (Belgia), 22 – 23 listopada.

 

Oprócz wymienionych, jest jeszcze wiele wydarzeń na szczeblu lokalnym i regionalnym, natomiast powyższe konferencje mają globalny i coroczny charakter. Nie ulega wątpliwości, że możliwość uczestnictwa w tak dużej ilości konferencji sprzyja nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań oraz wymianie idei i dobrych praktyk w zakresie obsługi klientów. Na pewno nie zabraknie nas na nich!

 

Źródło: https://totovic.com/2017/10/13/the-most-important-nav-events-in-2018/

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni