W ciągu 10 lat firma Nav24 przeprowadziła kilkaset udanych projektów wdrożeniowych. O naszej skuteczności najlepiej świadczą oczywiście opinie zadowolonych klientów. Również Microsoft dostrzega działania Nav24, czego dowodem jest opublikowane niedawno na międzynarodowej stronie dla Partnerów Microsoft studium przypadku przeprowadzonego przez naszą wdrożenia w Abriso Jiffy.

Wspólny sukces Abriso Jiffy i Nav24

Jednym z najciekawszych wdrożeń było bez wątpienia to przeprowadzone w firmie Abriso Jiffy. Jest ona wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Europie, na polskim rynku opakowań obecnym od 1996 roku. W związku z tym, że poprzedni system – uruchomiony w roku 2003 – nie spełniał rosnących oczekiwań, zdecydowano się na wdrożenie Dynamics 365 Business Central. Głównym powodem takiej decyzji była jego naturalna integracja z Microsoft Excel i Power BI, z których firma korzystała już wcześniej. Istotna okazała się także możliwość rozszerzenia systemu o WMS i Panel Produkcyjny. Duża responsywność i dobre zrozumienie potrzeb biznesowych Abriso Jiffy zdecydowały z kolei o wyborze Nav24 jako partnera wdrożeniowego. Projekt przebiegł bez zakłóceń, a jego efekty widać w całej firmie: od planowania produkcji, przez magazyn, po obsługę klienta i dział księgowości.

Wdrożenie systemu w Abriso Jiffy nie umknęło uwadze samego Microsoftu! Przedstawiciele firmy opisali cały proces wdrożenia w Abriso Jiffy oraz jego efekty. Case study zostało opublikowane na międzynarodowej stronie Microsoft Partner oraz w oficjalnych kanałach społecznościowych Microsoft. Tym samym firmy z całego świata mogą zobaczyć, jak powinno wyglądać dobrze przeprowadzone wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej i przekonać się, dlaczego warto powierzyć je właśnie Nav24.

Zobacz case studies z naszych wdrożeń: https://nav24.pl/case-studies/