Relacja z konferencji Partnerów Microsoft - Directions EMEA 2017
« powrót do strony głównej

Relacja z europejskiej konferencji Partnerów Microsoft Dynamics – Directions EMEA 2017!

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 09.10.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Directions EMEA 2017

Madryt – stolica słonecznej Hiszpanii, znana ze swojej niepowtarzalnej atmosfery, barów tapas oraz piłkarskiego szaleństwa – był tegorocznym gospodarzem najważniejszej konferencji Microsoft Dynamics – Directions EMEA 2017. Wydarzenie odbyło się w dniach 4 – 6 października i zgromadziło ponad 2100 uczestników, będących parterami Microsoft oraz dostawcami rozwiązań do najpopularniejszego systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV. Coroczne wydarzenie pozwoliło na wymianę doświadczeń, poznanie najnowszych technologii i zmian, które zostały wprowadzone do produktów Microsoft. Na konferencji nie mogło zabraknąć przedstawicieli NAV24!


Premiery najnowszych rozwiązań

directions emea 2017Trzydniowe wydarzenie zapewniło uczestnikom sporą dawkę merytorycznej wiedzy i obfitowało w godziny edukacyjnych prelekcji, prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży. Podczas wydarzenia zaprezentowano szczegółowo funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 Business Edition for Finance and Operations. Tegoroczna konferencja była też interesująca dla przedstawicieli marketingu, gdyż jednym z tematów był produkt Dynamics 365 Business Edition Apps for Sales and Marketing. Nie obyło się również bez zapowiedzi – najnowsza wersja Dynamics NAV 2018 będzie miała światową premierę już 1 grudnia 2017, jednak tylko w wybranych krajach – Polski (póki co) nie ma w ich gronie. Prognozy na temat Dynamics 365 „Tenerife” nie do końca okazały się prawdziwe – owszem, będzie to najnowsza wersja NAV-a, ale początkowo oferowana tylko jako rozwiązanie chmurowe w określonych krajach.


Kolejna edycja Directions EMEA

Jubileuszowa edycja konferencji to już przeszłość. Jak co roku, poznaliśmy miejsce kolejnej – w 2018 roku będzie to holenderska Haga. Nie ma wątpliwości, że kolejny rok przyniesie wiele nowych zmian i rozwiązań, które zostały zaprezentowane przez najlepszych ekspertów NAV. Możliwość wymiany swoich pomysłów i idei sprawia, że mamy faktyczny wpływ na to, w którym kierunku rozwija się nasz biznes. Dlatego konferencje, takie jak Directions EMEA 2017, są obowiązkową pozycją w kalendarzu wszystkich partnerów Microsoft.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni