Office 365 dla instytucji edukacyjnych - NAV24
« powrót do strony głównej

Office 365 dla instytucji edukacyjnych

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 01.09.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Office 365 dla instytucji edukacyjnych

Bezpłatny pakiet Office 365 to odpowiedź na potrzeby szkół i uczelni XXI wieku. Stworzony z myślą o nauczycielach i uczniach, wykładowcach i studentach, wyposażony został w masę przydatnych narzędzi oraz inteligentnych rozwiązań, dostępnych na każdym urządzeniu mobilnym. Office 365 w służbie edukacji to oszczędność czasu i gwarancja sukcesu! Poznaj usługę już dziś, zainstaluj oprogramowanie i ciesz się przyjemną współpracą ze swoimi podopiecznymi!


Czym jest usługa Office 365 dla szkół i uczelni?

Office 365 dla instytucji edukacyjnych stanowi zbiór aplikacji, które pozwalają udostępniać materiały szkolne, a tym samym umożliwiają wspólną pracę nad nimi. Do usługi tej mogą mieć bezpłatny dostęp nauczyciele, wykładowcy, uczniowie oraz studenci uczelni wyższych. Oprogramowanie obejmuje aplikacje pakietu Office Online, czyli Word, PowerPoint, Excel i OneNote. Poza tym, system zawiera nieograniczoną przestrzeń dyskową usługi OneDrive*, usługę Yammer, a także witryny programu SharePoint. Dzięki nim, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogą zapisywać i porządkować swoje materiały i notatki w cyfrowym notatniku, tworzyć i brać udział w interakcyjnych lekcjach, które pobudzają kreatywność uczniów, a także kreować i udostępniać pliki.


Kto może korzystać z Office 365 dla instytucji edukacyjnych?

Usługa Office 365 to platforma dostępna dla osób, które pracują w instytucjach edukacyjnych na pełny lub niepełny etat, a także dla uczniów i studentów, którzy dysponują szkolnym adresem e-mail i za jego pomocą odbierają wiadomości. Co więcej, użytkownicy muszą być w wieku uprawniającym do samodzielnego tworzenia kont online, a przede wszystkim mieć dostęp do internetu.


Jak długo można korzystać z oprogramowania?

Z usługi Office 365 można korzystać tak długo, jak długo pracuje się w instytucji edukacyjnej, mającej do niego dostęp. Natomiast po wygaśnięciu uprawnień, aplikacje oprogramowania Office przechodzą w tryb ograniczonej funkcjonalności. Oznacza to, że możliwe będzie jedynie wyświetlanie dokumentów, bez opcji edycji czy tworzenia nowych materiałów.   *nieograniczona przestrzeń dyskowa usługi OneDrive w przypadku subskrypcji obejmujących co najmniej 5 użytkowników. Subskrypcje obejmujące mniej niż 5 użytkowników umożliwiają uzyskanie 1 TB przestrzeni usługi OneDrive dla każdego użytkownika.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni