« powrót do strony głównej

O tym, dlaczego warto wdrożyć system Microsoft Dynamics NAV

Autor: Klaudia Wilusz / Data publikacji: 25.07.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Jeden z najlepszych i najpopularniejszych systemów ERP – Microsoft Dynamics NAV – od lat dostarcza funkcjonalności, możliwości i rozwiązania, które gwarantują rozwój firm na całym świecie. Programowi zaufały już miliony przedsiębiorstw z różnych zakątków kuli ziemskiej. Najwyższa pora, abyś i Ty przekonał się o korzyściach, jakie płyną z wdrożenia Dynamics NAV.

Pełna kontrola nad procesami w firmie

Pełna kontrola nad organizacją jest równoznaczna z możliwością wglądu we wszystkie zachodzące procesy w firmie. Pozwala monitorować działania pracowników, czas pracy oraz wykorzystywane zasoby. Z Microsoft Dynamics NAV możesz być pewny, że decyzje Twoje i Twoich pracowników są właściwe, dogłębnie przemyślane i oparte na precyzyjnych analizach.

Efektywność pracy

Microsoft Dynamics NAV umożliwia intuicyjne przypisywanie ról użytkownika do określonych stanowisk lub osób. Oznacza to, że oprogramowanie daje dostęp konkretnemu użytkownikowi wyłącznie do istotnych dla niego danych, tym samym usprawniając i ułatwiając jego pracę. Ponadto, z danych w systemie ERP korzystać mogą również pracownicy przebywający poza siedzibą firmy i to z dowolnego urządzania mobilnego.

Wgląd w finanse

Oprogramowanie ERP Dynamics NAV to również przejrzysty dostęp do wszystkich danych, wyników finansowych, transakcji, zysków i strat.

Zwiększenie zysków

Możliwości, jakie daje oprogramowanie system, znacznie ograniczają koszty oraz przyczyniają się do zdecydowanego wzrostu zysków firm. Jest to możliwe dzięki automatyzacji procesów decyzyjnych – od zakupów przez zarządzanie zapasami, aż po ustalenie warunków i terminów płatności.

Najwyższy poziom obsługi klientów

Oprogramowanie ERP w postaci systemu Dynamics NAV umożliwia szybkie tworzenie zamówień serwisowych. Sprawne zarządzanie oraz kontrola magazynu i dostępnych produktów bezpośrednio przekładają się na wysoki poziom zadowolenia klientów.

Biznes na rynku międzynarodowym

Oprogramowanie zostało skonstruowane tak, aby usprawniać handel i relacje biznesowe z zagranicznymi dostawcami i klientami. Dzięki wielowalutowości i wielojęzyczności kontakt, wymiana informacji i wszelkie transakcje z obcojęzycznymi kontrahentami to żaden problem!

Skontaktuj się z nami
  *pole wymagane

  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy błyskawicznie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni