Dlaczego warto wdrożyć Microsoft Dynamics NAV | NAV24
« powrót do strony głównej

Dlaczego warto wdrożyć system ERP Microsoft Dynamics NAV

Autor: Klaudia Wilusz / Data publikacji: 25.07.2017 / Data aktualizacji: 13.01.2022

Jeden z najpopularniejszych systemów ERP – Microsoft Dynamics NAV (dawniej Navision) – od lat dostarcza funkcjonalności, które gwarantują rozwój firm na całym świecie. Programowi zaufały już miliony przedsiębiorstw z różnych zakątków kuli ziemskiej. Najwyższa pora, abyś i Ty przekonał się o korzyściach, jakie płyną z wdrożenia Dynamics NAV.

Pełna kontrola nad procesami w firmie

Pełna kontrola nad organizacją jest równoznaczna z możliwością wglądu we wszystkie zachodzące procesy w firmie. Pozwala monitorować działania pracowników, czas pracy oraz wykorzystywane zasoby. Z Microsoft Dynamics NAV możesz być pewny, że decyzje Twoje i Twoich pracowników są właściwe, dogłębnie przemyślane i oparte na precyzyjnych analizach.

Efektywność pracy

Microsoft Dynamics NAV umożliwia intuicyjne przypisywanie ról użytkownika do określonych stanowisk lub osób. Oznacza to, że oprogramowanie daje dostęp konkretnemu użytkownikowi wyłącznie do istotnych dla niego danych, tym samym usprawniając i ułatwiając jego pracę. Ponadto, z danych w systemie ERP korzystać mogą również pracownicy przebywający poza siedzibą firmy i to z dowolnego urządzania mobilnego. To wszystko znacznie wpływa oszczędność czasu oraz wzrost efektywności pracy.

Wgląd w finanse

Oprogramowanie ERP Dynamics NAV to również przejrzysty dostęp do wszystkich danych, wyników finansowych, transakcji, zysków i strat. Aktualne i czytelne dane umożliwiają podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.

Zwiększenie zysków

Możliwości, jakie daje oprogramowanie ERP, znacznie ograniczają koszty oraz przyczyniają się do zdecydowanego wzrostu zysków firm. Jest to możliwe dzięki automatyzacji procesów decyzyjnych – od zakupów przez zarządzanie zapasami, aż po ustalenie warunków i terminów płatności.

Najwyższy poziom obsługi klientów

Oprogramowanie ERP w postaci systemu Dynamics NAV umożliwia szybkie tworzenie zamówień serwisowych. Sprawne zarządzanie oraz kontrola magazynu i dostępnych produktów bezpośrednio przekładają się na wysoki poziom zadowolenia klientów.

Biznes na rynku międzynarodowym

Oprogramowanie zostało skonstruowane tak, aby usprawniać handel i relacje biznesowe z zagranicznymi dostawcami oraz klientami. Dzięki wielowalutowości i wielojęzyczności kontakt, wymiana informacji i wszelkie transakcje z obcojęzycznymi kontrahentami to żaden problem!

To tylko niektóre korzyści z wdrożenia systemu ERP Dynamics NAV (Navision).

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni