NAV24 partnerem technologicznym LS Retail - NAV24
« powrót do strony głównej

NAV24 partnerem technologicznym LS Retail

Autor: Klaudia Wilusz / Data publikacji: 23.06.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

LS Retail jest globalnym liderem w zakresie rozwiązań do zarządzania złożonymi procesami operacyjnymi w branży detalicznej. Jest autorem i dostawcą LS NAV – zintegrowanego rozwiązania „add – on” do Microsoft Dynamics NAV, dedykowanego firmom posiadającym zarówno rozbudowaną sieć placówek handlowych, jak i prowadzącym wielokanałową sprzedaż online.

LS Retail – najważniejsze cechy

LS NAV to rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw wyzwaniom, stawianym  dziś firmom działającym w  niezwykle trudnym i bardzo konkurencyjnym przemyśle detalicznym. W dzisiejszych czasach sprzedaż detaliczna to nie tylko tradycyjne sklepy stacjonarne – coraz większe znaczenie w tym biznesie ma dynamicznie rozwijający się e-commerce, czy sprzedaż poprzez aplikacje mobilne. Wyzwaniem stawianym dziś przed markami jest przede wszystkim efektywne zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży i zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klientów. LS NAV w połączeniu z Microsoft Dynamics NAV tworzy kompletny system do zarządzania sieciami sklepów detalicznych i internetowych, umożliwiając między innymi efektywne zarządzanie pracownikami, bieżącą  kontrolę stanów magazynowych, pełen dostęp do statystyk, analiz i kontroli wyników sprzedaży w czasie rzeczywistym. Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs POS, oparty na technologii ekranów dotykowych umożliwia szybką i efektywną obsługę klienta w punktach sprzedaży tradycyjnej i jednocześnie bieżącą kontrolę z poziomu centrali.

Zalety wdrożenia LS NAV

Wdrożenie LS NAV niewątpliwie wpływa na zwiększenie efektywności i zysków firmy detalicznej, usprawnia procesy i zapewnia pełną kontrolę nawet w przypadku bardzo rozbudowanej sieci punktów sprzedaży. Zaawansowany panel statystyk i analiz dostępnych w chmurze pozwala reagować dynamicznie i skutecznie w razie zmieniających się okoliczności. To wszystko po to, aby minimalizować ryzyko przy jednoczesnej maksymalizacji zysków. Dzięki swojej elastyczności i wysokiej wydajności oprogramowanie stosowane jest przez tysiące firm handlowych na całym świecie, takich jak Adidas, Ikea, Puma czy Elektrolux. Rozwiązanie wdrażane jest z sukcesem w branżach takich jak moda, meble, farmacja, elektronika, restauracje i kawiarnie, travel & duty free i wielu innych.

Dzięki współpracy z LS Retail, NAV24 rozwija swoje portfolio o rozwiązania dedykowane przemysłowi detalicznemu, oparte właśnie na LS NAV. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni