« powrót do strony głównej

NAVo365, czyli Microsoft Dynamics NAV w chmurze dla małych firm i start-upów

Autor: Klaudia / Data publikacji: 04.09.2017 / Data aktualizacji: 09.03.2020
[Głosów:0    Średnia:0/5]

NAVo365, czyli Dynamics NAV w chmurze

Nie wiedzieć czemu systemy klasy ERP postrzegane są jako zbyt kosztowne, aby mogły pozwolić sobie na nie firmy, które dopiero zaczynają swoją przygodę z szeroko pojętym biznesem. Jest to zdecydowanie błędne podejście, ponieważ właśnie jest to najlepszy moment, aby wdrożyć tego rodzaju system. Umożliwi on od początku sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem i będzie skutecznie wspierał rozwój firmy. Całkiem niedawno, również na polskim rynku popularność zaczęły zyskiwać rozwiązania opierające się na infrastrukturze chmurowej. Stanowią one wydatek niższego rzędu, dlatego są świetnym narzędziem również dla małych firm i tzw. start-upów.


NAVo365 – system ERP w chmurze

Tego typu rozwiązaniem stworzonym przy współpracy NAV24 z Microsoft  jest system chmurowy NAVo365, który łączy w sobie światowej sławy system ERP Microsoft Dynamics NAV z dobrze znanym pakietem biurowym Office 365. Całość opiera się na bezpiecznej infrastrukturze chmurowej Microsoft Azure. Dzięki tej konfiguracji powstał kompletny, a przy tym relatywnie niedrogi i łatwy we wdrożeniu pakiet oprogramowania. Gwarantuje on przewidywalność miesięcznego abonamentu, zdalny dostęp oraz niższy koszt infrastruktury IT i samego oprogramowania.


Cena wdrożenia systemu ERP

Bardzo często to cena wdrożenia oprogramowania decyduje o tym, czy dany system zostanie kupiony. Pociąga to bowiem za sobą konieczność inwestycji dużej sumy pieniędzy już na samym starcie. Wysoki koszt wynika zazwyczaj z zawiłości procesów funkcjonujących już w przedsiębiorstwie, dużej ilości danych oraz konieczności inwestycji we własne serwery. W przypadku NAVO 365 jest inaczej. W celu zmniejszenia kosztów początkowych, w ramach NAVo365 opracowano specjalistyczną metodę wdrożeniową, która przy ograniczonych kosztach zachowuje wysoką jakość i efektywność oprogramowania. Produkt ten powstał z myślą o niewielkich organizacjach, które  wchodzą w fazę dynamicznego rozwoju i potrzebują narzędzi, które skutecznie będą je w tym procesie wspierać.


System do samodzielnego wdrożenia

NAVo365 to rozwiązanie szybkie i łatwe we wdrożeniu. Po zamówieniu subskrypcji użytkownik otrzymuje dane dostępowe do systemu Dynamics NAV i Office 365, a także do specjalnej platformy e-learningowej Akademia NAV24Platforma zawiera obszerny pakiet szkoleniowych materiałów video, które krok po kroku kierują użytkownika przez poszczególne funkcjonalności systemu, tak, aby mógł samodzielnie dostosować system do potrzeb swojej organizacji. Możliwość samodzielnego wdrożenia i konfiguracji pozwala firmie na jeszcze lepszą optymalizację kosztów oprogramowania. W razie potrzeby, użytkownik w każdej chwili może zasięgnąć pomocy w dziale serwisu NAV24.


Niskie koszty utrzymania infrastruktury IT

Bardzo ważnym czynnikiem, który w sposób wyraźny wpływa na decyzję o wyborze konkretnego rozwiązania chmurowego jest możliwość ograniczenia kosztów ponoszonych na rzecz utrzymania działu IT. A to dlatego, że za większość zagadnień dotyczących utrzymania systemu ERP odpowiada bezpieczna i pewna chmura Microsoft Azure, w tym za: utrzymanie systemu, spełnianie wymagań serwera, zapewnianie bezpieczeństwa oraz regularne wykonywanie kopii zapasowych. Co najważniejsze – przenosząc swoje dane do Microsoft Azure firma płaci wyłącznie za wykorzystane zasoby. Dowiedz się więcej o NAVo365 na www.navo365.pl NAVo365

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
Tasklet
LS Retail
Netronic
Continia
MobileNAV
Anveo