Microsoft Dynamics NAV 2017: nowości w systemie ERP - NAV24
« powrót do strony głównej

Microsoft Dynamics NAV 2017 – czysta przyjemność z użytkowania

Autor: Klaudia Wilusz / Data publikacji: 10.08.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Jak wiemy, Microsoft Dynamics NAV to nie tylko oprogramowanie biznesowe klasy ERP, ale przede wszystkim inteligentny system, który generuje i kojarzy dane z wielu źródeł, tym samym umożliwiając odzyskanie kontroli nad procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. W odpowiedzi na oczekiwania firm, które stale się rozwijają, eksperci odpowiedzialni za narzędzie, o którym mowa, nie pozostają im dłużni. Systematycznie, co roku, Microsoft wypuszcza na rynek coraz to bardziej unowocześnioną wersję systemu Dynamics NAV.


Tegoroczna wersja – co się zmieniło?

Microsoft Dynamics NAV 2017 gwarantuje jeszcze większe uproszczenie procesów oraz zwiększenie produktywności i wydajności. Co najważniejsze – przeglądarkowy interfejs zdecydowanie przyśpiesza obsługę zadań, dzięki czemu użytkownik może sprawnie przełączać się między różnymi widokami. Poza tym, system pozwala mu przeglądać rekordy w postaci listy lub miniatur. Dodatkowo, kreatory umożliwiają niezwykle łatwą rejestrację danych, a także korzystanie z nowych pomysłów. W trakcie pracy z klientem sieci Web użytkownik ma dostęp do standardowych skrótów klawiaturowych. Przykładowo, po naciśnięciu klawisza Escape opuszcza stronę, zaś przy użyciu klawisza F5 odświeża dane.


Powiadomienia kontekstowe

Funkcja generowanych w aplikacji powiadomień oprowadza użytkownika systemu po przypisanych jego roli procesach. Dzięki tak inteligentnemu rozwiązaniu nawet początkującym, niedoświadczonym użytkownikom, którzy po raz pierwszy stykają się z oprogramowaniem Microsoft Dynamics NAV, realizowanie zaawansowanych zadań przychodzi z łatwością. Ponadto, tworząc układ powiadomień istnieje możliwość skorzystania z dostępnych w programie Microsoft Word szablonów. Wygląd wszystkich wiadomości jest więc jednolity i spójny.


Nowy, lepszy interfejs

Modernizacja zeszłorocznej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV objęła również klienta sieci Web. Udoskonalony interfejs spełnia wymagania wszystkich użytkowników, zarówno tych pracujących na PC, jak i tych korzystających z Mac. Poza tym, poprawiono wydajność i działanie systemu. Z myślą o początkujących użytkownikach, oprogramowanie z 2016 roku zostało unowocześnione w taki sposób, aby jeszcze bardziej ułatwić im obsługę systemu.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni