Automatyka przemysłowa

MJ Group Sp. z o.o.

Firma o wieloletnim doświadczeniu, specjalizująca się w dziedzinie automatyki przemysłowej.

MJ Group Sp. z o.o.

MJ Group to firma o bogatym doświadczeniu, która działa w branży automatyki. Fachowa wiedza oraz stałe doskonalenie i rozwój kadry pozwala organizacji utrzymywać wysoką pozycję na mocno konkurencyjnym rynku. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. realizacją usług projektowych w zakresie automatyki przemysłowej, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klientów, pomaga w doborze najlepszych dostawców oraz przeprowadza szkolenia. Swoim zasięgiem działania firma obejmuje Polskę i kraje europejskie, jak również świadczy usługi na rzecz państw z Bliskiego Wschodu, Azji oraz obu Ameryk.

Wyzwania

Rozwój oraz coraz większa liczba projektów spowodowały, że firma stanęła przed szeregiem wyzwań. Jednym z nich było uporządkowanie obrotu zapasami na potrzeby realizacji zleceń projektowych. Ponadto, organizacja rozglądała się za systemem informatycznym, który wydatnie wpłynąłby na poprawienie efektywności pracy. Dotyczyło to głównie usprawnień w zakresie rozliczania zleceń projektowych, kalkulacji kosztów projektów, rozliczania delegacji, jak również analityki. W związku z tym podjęto decyzję o wdrożeniu systemu ERP.

Korzyści

Wybór padł na rozwiązanie, które jest rozpoznawalne na całym świecie – Microsoft Dynamics NAV na platformie Azure. Za wdrożenie odpowiedzialna była firma Nav24, która wprowadziła do systemu szereg modyfikacji mających na celu m.in. poprawę analityki. Przedstawiciele MJ Group zdecydowali się również na Microsoft 365 (dawniej Office 365), co znacznie ułatwia pracę i integruje poszczególne aplikacje Microsoft w jeden ekosystem. W konsekwencji, zaimplementowane rozwiązania pozwoliły na usprawnienie analizy opłacalności zleceń projektowych oraz uporządkowanie gospodarki magazynowej. Ponadto, podjęto decyzję o ustalaniu bieżącego statusu wykonanych prac w obrębie danego projektu dla uzyskania jasnego obrazu skali ponoszonych kosztów. Wdrożenie w chmurze Azure okazało się „strzałem w 10”, gdyż MJ Group nie musiał ponosić kosztów związanych z zakupem sprzętu oraz utrzymaniem całej infrastruktury IT.

Kontakt

Porozmawiajmy o tym,
jak wspomóc Twój biznes

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

Pokaż telefon...
* pola wymagane
checkmark-success

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Nav24. W przypadku podania numeru telefonu, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny.  Rozwiń