Netronic Microsoft - wizualizacja danych firmy

Zarządzaj danymi. Podejmuj właściwe decyzje biznesowe. Zwiększ sprawność operacyjną swojej firmy. Twórz diagramy Gantta i wizualizuj dane w postaci drzew i sieci.

Netronic - Wizualizacje wspierające zarządzanie

Netronic to wiodący dostawca oprogramowania do wizualizacji danych w formie wykresów Gantta, drzewa, czy sieci. Wizualizacje złożonych danych firmowych, produkcyjnych oraz planistycznych pomagają w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych. Oprogramowanie jest całkowicie dostosowane do środowiska Microsoft, co sprzyja integracji z wieloma systemami, a w szczególności z Microsoft Dynamics NAV. Dzięki interaktywnym dodatkom, dedykowanym do Dynamics NAV, procesy planowania i harmonogramowania są przejrzyste i łatwe do zrozumienia.

 

Dodatki do wizualnego planowania:

Visual Production Scheduler (VPS)

dodatek w pełni integrujący się z modułem produkcyjnym w Dynamics NAV. VPS daje użytkownikowi interaktywny wizualny plan produkcji, który wspiera go w zarządzaniu produkcją i podejmowaniu trafnych decyzji.

Lepsze zrozumienie - zobacz zlecenia produkcyjne, zależności, terminy realizacji i obciążenia zasobów w w jednym miejscu, w wizualnej formie.

Zwiększona sprawność operacyjna - przejrzystość zachodzących procesów umożliwia użytkownikom NAV szybką reakcję w przypadku nieplanowanego zdarzenia.

Szybki zwrot z inwestycji - użytkownicy nie potrzebują szkolenia, aby korzystać z VPS mogą rozpocząć pracę od razu po skonfigurowaniu dodatku.

Visual Jobs Scheduler (VJS)

add-in integruje się z modułem zadań i planowania zasobów. VJS zapewnia użytkownikowi projekt i harmonogram zasobów, co pozwala na intuicyjne planowanie zadań.

Szybkie spojrzenie - moduł zadań często przechowuje dane głęboko w hierarchii tabel- dodatek umożliwia zobaczenie wszystkich danych w formie wykresów Gantta.

Zrozumienie zależności - przejrzystość oraz wizualne przedstawienie danych związanych z projektem i zasobami pozwala na sprawne wychwycenie wszystkich zależności i konfliktów w harmonogramie

Łatwiejsze działanie - planowanie oraz tworzenie czytelnych i zrozumiałych harmonogramów przy użyciu dodatku VJS jest bardzo proste-wszystko odbywa się według metody "przeciągnij i upuść".

Visual Service Scheduler (VSS)

dodatek jest powiązany z planowaniem usług i zasobów w systemie. VSS umożliwia planowanie zleceń serwisowych, linii produktów i zasobów przy pomocy metody "przeciągnij i upuść".

Zarządzanie zamówieniami - VSS pozwala na wizualne zarządzanie wszystkimi zleceniami oraz przypisywanie ich do odpowiednich zasobów.

Zarządzanie zasobami - dodatek umożliwia przypisywanie zleceń serwisowych do zasobów oraz grup zasobów. Zarządzanie jest wspierane poprzez histogram.

Zarządzanie umowami SLA - VSS, w wizualny sposób, sygnalizuje opóźnione zamówienia.

 

 

 

Dodatki są oparte na standardowej funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV i nie wymagają żadnych zmian w zakresie istniejących obiektów

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni