N24 Financial Management Dashboard

Aktualny i czytelny obraz sytuacji finansowej jest niezbędny do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasi specjaliści od analizy danych przygotowali raport w Power BI, który pozwala na bieżąco śledzić kondycję finansową firmy. Źródłem danych raportu są informacje z systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.

raport finansowy managera power BI
Financial dashboard power bi

Idea raportu Power BI N24 Financial Management Dashboard

Raport N24 Financial Management Dashboard jest odpowiedzią na liczne zapytania naszych Klientów. Oczekiwali oni raportu dającego szybki i wygodny dostęp do aktualnych informacji na temat kondycji finansowej firmy. Raport stanowi interaktywną wizualizację danych, pobieranych na podstawie zapisów na kontach systemu Business Central. Jego rdzeniem jest ogólnie obowiązujący rachunek zysków i strat, który stanowi podstawowy składnik sprawozdania finansowego firmy.

Przeznaczenie raportu

Raport przeznaczony jest zwłaszcza dla zarządu, managerów, księgowości oraz osób odpowiedzialnych za kontroling. Dzięki N24 Financial Management Dashboard możesz zrezygnować z ręcznego opracowywania raportów, które często w momencie analizy są już nieaktualne. Tym samym oszczędzisz sporo czasu przeznaczanego na rutynowe czynności. Będziesz mieć bieżące informacje nie tylko na temat ogólnego wyniku finansowego przedsiębiorstwa, ale również na temat efektywności jego poszczególnych elementów działalności. może zawierać dane z lat poprzednich. Umożliwia szybką analizę porównawczą, jeśli do baz danych w Power BI dołączymy informacje o prognozach albo budżecie. Wygodna nawigacja pozwala na sprawne przełączenie się do konkretnego okresu np. kwartału albo roku. Możesz błyskawicznie drążyć dane i przechodzić np. od nazwy kategorii lub grupy kosztów, aż po numer konta, a nawet dojść do konkretnej faktury.

Kluczowe korzyści z wdrożenia raportu

  • bieżący monitoring rzeczywistej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa;
  • oszczędność czasupieniędzy (ręczne wykonanie rachunku w arkuszach może zająć nawet cały dzień);
  • przejrzystośćczytelność informacji – wiemy co kryje się za zapisami na kontach;
  • możliwość szybkiego “wklikania” się w szczegóły – rozwijanie do poziomu konta księgowego lub faktury;
  • automatyczne pobieranie informacji z systemu ERP Microsoft Dynamics NAV / Business Central;
  • wiarygodność – brak ryzyka pomyłki tzw. “czynnika ludzkiego” przy przygotowaniu danych;
  • identyfikacja głównych przyczyn strat finansowych lub produkcyjnych, dzięki czemu możemy szybko reagować;
  • śledzenie trendów, tego czy coś nie zaczyna działać na niekorzyść naszego przedsiębiorstwa lub czy nie brakuje kosztów w danym miesiącu, które mogą skumulować się w kolejnym.
Power bI finance

Zobacz prezentację N24 Financial Management Dashboard!

Kontakt

Umów się na konsultację

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat raportu N24 Financial Management Dashboard lub po prostu interesuje Cię wycena? Napisz do nas!

Pokaż telefon...
* pola wymagane
checkmark-success

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Nav24. W przypadku podania numeru telefonu, wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny.  Rozwiń