microsoft azure - co to jest

 

Microsoft Azure - chmura obliczeniowa dla firm

Zwiększ wydajnośc procesów w swojej firmie bez koniecznoścu ponoszenia wysokich nakładów kapitałowych. Microsoft Azure to elastyczna i bezpieczna platforma chmurowa pozwalająca na przechowywanie wszelkich danych, aplikacji i programów, których na co dzień używa Twoja firma.

Co to jest
Microsoft Azure?

Microsoft Azure to otwarta platforma chmurowa, której infrastruktura pozwala na sprawne tworzenie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami w ramach sieci centrów danych Microsoft. Azure oferuje szeroki wachlarz usług, dzięki czemu dostarcza wszelkie elementy umożliwiające tworzenie, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami bez konieczności inwestycji we własne serwery. Liczne procedury techniczne zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanych danych. Decyzja związana z przejściem na Azure to krok w kierunku cyfrowej transformacji Twojej firmy.

 

 

Korzyści

Platforma Azure obsługuje ogromną ilość komponentów – od systemu Windows po Linux, od oprogramowania SQL Server do Oracle, od C# do Java. Ponadto, Microsoft`owy model Cloud Computingu jest oferowany w najpopularniejszych obszarach, tj. IaaS (Infrastructure as a Service) oraz PaaS (Platform as a Service). Utrzymaniem Azure zajmuje się część Microsoft, która jest odpowiedzialna za utrzymywanie centrów danych – Microsoft Global Fundation Services.

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo