Skontaktuj się z nami

Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
Funkcjonalna platforma chmurowa dla Twojej firmy

 

Zwiększ wydajnośc procesów w swojej firmie bez koniecznoścu ponoszenia wysokich nakładów kapitałowych. Microsoft Azure to elastyczna i bezpieczna platforma chmurowa pozwalająca na przechowywanie wszelkich danych, aplikacji i programów, których na co dzień używa Twoja firma.

  • Text Hover
Czym jest
Microsoft Azure?

 

Microsoft Azure to otwarta platforma chmurowa, której infrastruktura pozwala na sprawne tworzenie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami w ramach sieci centrów danych Microsoft. Azure oferuje szeroki wachlarz usług, dzięki czemu dostarcza wszelkie elementy umożliwiające tworzenie, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami bez konieczności inwestycji we własne serwery. Liczne procedury techniczne zapewniają pełne bezpieczeństwo przechowywanych danych. Decyzja związana z przejściem na Azure to krok w kierunku cyfrowej transformacji Twojej firmy.

Korzyści

Platforma Azure obsługuje ogromną ilość komponentów – od systemu Windows po Linux, od oprogramowania SQL Server do Oracle, od C# do Java. Ponadto, Microsoft`owy model Cloud Computingu jest oferowany w najpopularniejszych obszarach, tj. IaaS (Infrastructure as a Service) oraz PaaS (Platform as a Service). Utrzymaniem Azure zajmuje się część Microsoft, która jest odpowiedzialna za utrzymywanie centrów danych – Microsoft Global Fundation Services.

Zaufali nam

 

Partnerzy technologiczni

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Zapisz się do newslettera

EMAIL

Skontaktuj się z nami

ul. Generała Stanisława Maczka 9
43-300 Bielsko-Biała

 

Email: biuro@nav24.pl

Telefon: +48 33 821 02 46

 

  • Text Hover

Copyright 2017 NAV24

 

Jesteś właścicielem prężnie rozwijającej się korporacji, średniej firmy lub małego start-up’u? Oczekujesz, że oprogramowanie biznesowe ułatwi i usprawni pracę Twoją i Twoich współpracowników? Wierzysz, że systemy klasy ERP (enterprise resource planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa) to podstawowy warunek do osiągnięcia sukcesu? Masz rację, tylko dobre oprogramowanie klasy ERP zintegruje wszystkie działy i funkcje w przedsiębiorstwie, dzięki czemu organizacja będzie mogła posługiwać się jednym zbiorem danych. A zatem, nie czekaj, postaw na solidnego partnera, który zapewni Ci skuteczne wdrożenia ERP i ciesz się pracą w systemach Microsoft Dynamics Nav, Microsoft Dynamics 365 i Microsoft Azure już dziś!