LS Retail jest wiodącym na świecie dostawcą kompleksowych rozwiązań do zarządzania biznesem. Jest autorem i dostawcą LS NAV – zintegrowanego rozwiązania „add – on” do Microsoft Dynamics NAV. W trakcie 4. edycji LS Retail Compass Europe zaprezentowano wiele nowości, w tym z dodatku LS NAV 2018.

LS Retail Compass Europe w Belgradzie

W dniach 21 – 22 marca 2018, w stolicy Serbii – Belgradzie, miała miejsce kolejna edycja konferencji LS Retail Compass Europe. Wydarzenie zrzesza klientów, osoby zajmujące się handlem detalicznym oraz partnerów pozwalając na wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zapoznanie się z nowinkami technologicznymi LS Retail. Tegoroczna edycja obejmowała dwa dni prezentacji, warsztatów i dyskusji. Taka forma sprawiła, że uczestnicy mieli sporo czasu na omówienie najlepszych praktyk i typowych problemów z innymi partnerami oraz konsultantami LS Retail. Na konferencji nie mogło zabraknąć przedstawicieli NAV24!

Program konferencji

Podczas tegorocznego wydarzenia każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż program był podzielony tematycznie. Wyróżnione zostały trzy ścieżki: biznesowa, funkcjonalna i techniczna. W programie nie zabrakło m.in. prezentacji dotyczącej nowości w LS NAV 2018 oraz dlaczego warto wykonać upgrade do najnowszej wersji. Skupiono się również na zagadnieniach związanych z systemem POS (Web POS, mobile POS i self-service POS), czy nowych funkcjonalnościach w zakresie e-commerce. Dodatkowo, w harmonogramie znalazł się czas na networking, dzięki czemu uczestnicy mogli nawiązać nowe relacje i kontakty.

Zapraszamy do relacji zdjęciowej z tego wydarzenia, którą można odnaleźć TUTAJ.