Konsultant ds. logistyki i produkcji

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jeżeli znane są Ci zagadnienia z obszarów produkcji, logistyki i księgowości, a szukasz ciekawej pracy w dynamicznej branży, to aplikuj na stanowisko Konsultanta ds. Produkcji / Logistyki.

Zakres obowiązków:

• analiza obszarów produkcyjno-finansowo-księgowych przy wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV
• prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych użytkowników
• bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
• nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu u klientów

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, preferowane: kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji lub o profilu ekonomicznym
• znajomość zagadnień z obszarów logistyki, procesów produkcyjnych i kalkulacji kosztów produkcji)
• umiejętności analityczne
• gotowość do podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• biegła znajomość pakietu MS Office
• czynne prawo jazdy kategorii B

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV lub innych systemów klasy ERP

Oferujemy:

• pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
• udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
• szkolenia produktowe
• niezbędne narzędzia pracy
• kartę MultiSport
• kurs j. angielskiego

O nas

nav24

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo