Niedawne wydarzenie DIRECTIONS EMEA dla partnerów Microsoft Dynamics 365, które odbyło się w Lyonie, po raz kolejny potwierdziło, że rozwiązanie Business Central oraz ekosystem partnerów są w świetnej kondycji i rosną w niesamowitym tempie. Dzięki temu Microsoft i jego partnerzy podejmują stanowcze kroki w kierunku swojego głównego celu: uczynienia Business Central najlepszym rozwiązaniem ERP na świecie dla organizacji z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Directions EMEA 2023 w Lyonie

Na dorocznym wydarzeniu, które odbyło się na początku listopada 2023 roku w Lyonie, spotkało się niemal 3 000 specjalistów Dynamics 365 Business Central, reprezentujących ponad 800 partnerów z 70 krajów całego świata. To frekwencyjny rekord tego wydarzenia. W trakcie konferencji partnerzy usłyszeli wiele dobrych wiadomości na temat produktu, nowych funkcjonalności, ciągłej innowacji, wzrostu zarówno klientów, jak i partnerów oraz przyszłości Business Central.

Jak wygląda rozwój Dynamics 365 Business Central?

Oto przegląd najważniejszych aspektów prezentowanej ścieżki wzrostu:

  • W minionym roku Dynamics 365 zanotowało wzrost przychodów o 29 procent we wszystkich liniach produktów. Oznacza to, że Dynamics 365 rośnie 2-3 razy szybciej niż ogólny rynek.
  • Już ponad 30 000 organizacji na całym świecie pracuje z Business Central. Liczba aktywnych użytkowników miesięcznie w tych organizacjach wzrosła o 75 procent w ciągu ostatniego roku.
  • Ci klienci działają dosłownie w każdej branży lub segmencie rynku, który można sobie wyobrazić. Oznacza to, że dostępne są rozwiązania praktycznie dla każdego klienta.
  • W minionym roku liczba klientów z więcej niż 100 użytkownikami wzrosła o 105 procent. Business Central wydaje się być doskonałym rozwiązaniem również dla średnich organizacji.
  • Business Central jest obecnie dostępny w lokalnej wersji w 160 różnych krajach na całym świecie. Obejmuje to wsparcie dla języka, waluty oraz lokalnych przepisów i regulacji.
  • Ekosystem partnerów dla Business Central obejmuje teraz ponad 4 000 organizacji na całym świecie. Oznacza to, że dostępni są wyspecjalizowani partnerzy wdrożeniowi praktycznie dla każdego kraju i branży na świecie.
  • Zakres certyfikowanych przez Microsoft rozwiązań partnerów (rozszerzeń) dla Business Central nadal rośnie. Obecnie na Microsoft AppSource dostępnych jest ponad 4 800 takich rozwiązań – w tym autorskie produkty Nav24. To znacznie zwiększa wybór standardowych, przetestowanych i dobrze udokumentowanych rozwiązań, które można szybko wdrożyć.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to jeden z najszybciej rosnących produktów w całej organizacji Microsoft. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego tak jest i poznać sposób, by szybciej dostosowywać się do zmiennych warunków biznesowych i osiągać lepsze wyniki? Umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację poprzez formularz kontaktowy poniżej!