O nas

 • Informacje o firmie

 • Nasz zespół

Kim jesteśmy?

NAV24 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych, doradztwa i konsultingu oraz wsparcia technicznego.

NAV24 realizuje także projekty w zakresie indywidualnych rozwiązań informatycznych i integracji istniejących systemów oraz kompleksowo wdraża środowiska serwerowe i bazodanowe.

Poza znajomością systemów informatycznych dla przedsiębiorstw, NAV24 oferuje również wsparcie w prowadzeniu biznesu czy przemodelowaniu i organizacji procesów biznesowych w taki sposób, aby były one zarówno optymalne dla klienta, jak również logiczne z punktu widzenia informatyki.

Laptop logo nav24
Piktogram kompetencje

Kompetencje

 • kilkunastoletnie doświadczenie
 • certyfikowani inżynierowie
 • referencje od klientów różnych branż
Piktogram szybkość

Szybkość

 • gwarantowany czas reakcji
 • całodobowa dostępność konsultantów
 • natychmiastowa odpowiedź na zapytanie
Piktogram innowacyjność

Innowacyjność

 • najnowsze technologie dostępne na rynku
 • nowatorskie podejście do potrzeb klientów
 • nieszablonowe rozwiązania
Piktogram profesjonalizm

Profesjonalizm

 • metodologie wdrożeniowe najwyższej jakości
 • najwyższa jakość usług i rozwiązań
 • ciągły rozwój i inwestycja w kompetencje

Historia

Spółka NAV24 powstała w październiku 2013 roku. Do tego czasu jej założyciele – Arkadiusz Leśniak, Zdzisław Zeman i Jakub Leśniak prowadzili działalność jako niezależni specjaliści Microsoft Dynamics NAV, realizując wspólne projekty jako podwykonawcy dla innych partnerów Microsoft. Coraz większe wsparcie klientów i pozytywne referencje wpłynęły z czasem na podjęcie decyzji o wspólnym założeniu firmy NAV24.

„NAV” w nazwie firmy wywodzi się od rozwiązania, które założyciele spółki znają od ponad 10 lat – pracowali bowiem jako jego użytkownicy, konsultanci programiści. Z kolei „24” oznacza dostępność i gotowość do działania. Główną zaletą firmy w opinii jej klientów jest dostępność 24/h oraz bardzo szybki czas reakcji, stąd właśnie wywodzi się jej nazwa.

Dlaczego NAV24?

Wdrożenie aplikacji biznesowych to strategiczny krok dla przedsiębiorstwa, który rzutuje na jego dalszy rozwój i konkurencyjność na rynku. Jesteśmy tego świadomi, dlatego do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, przykładając dużą wagę do najwyższej jakości usług. Naszym klientom zapewniamy pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem oraz wsparcie zespołu wykwalifikowanych konsultantów. W realizacji każdego projektu kierujemy się zasadą maksimum: maksimum zaangażowania, maksimum elastyczności, maksimum bezpieczeństwa. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – są tylko mniejsze lub większe wyzwania. Staramy się to udowadniać naszym klientom w codziennej pracy. Ich sukces jest bowiem naszym sukcesem.

Zespół NAV24

NAV24 Sp. z o.o. to zespół certyfikowanych inżynierów Microsoft z kompetencjami w zakresie oprogramowania biznesowego Microsoft Dynamics NAV, rozwiązań specjalizowanych, jak również narzędzi Business Intelligence.

Eksperci firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze informatyzacji, organizacji przedsiębiorstw i systemów zarządzania.

Zespół NAV24

Zarząd

Arkadiusz Leśniak zdjęcie

Arkadiusz Leśniak

Założyciel i Prezes Zarządu oraz Dyrektor Działu Wdrożeń w NAV24.

Od 2000 roku związany z branżą IT. Doświadczenie zdobywał przy realizacji wielu projektów wdrożeniowych z zakresu systemów ERP i CRM. Zarządzał również ogólnopolskim centrum serwisowym sprzętu IT, gdzie zdobył doświadczenie w zakresie wsparcia klientów i wykorzystania systemów zarządzania, jak również pełnił funkcje związane z administrowaniem systemami baz danych Microsoft.

W 2004 roku rozpoczął przygodę z oprogramowaniem biznesowym Microsoft Dynamics NAV – najpierw jako jego użytkownik, a następnie konsultant, programista i kierownik projektów. Specjalizuje się w obszarach zarządzania produkcją i magazynem oraz integracji systemów. Z wykształcenia Magister Inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz Informatyki.

Jakub Leśniak zdjęcie

Jakub Leśniak

Założyciel i Dyrektor Działu Serwisu NAV24.

Od 5 lat zajmuje się projektami wdrożeniowymi w obszarze systemu Microsoft Dynamics NAV, pełniąc funkcję programisty i konsultanta.

Absolwent Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Zdzisław Zeman zdjęcie

Zdzisław Zeman

Założyciel i Wiceprezes Zarządu NAV24 oraz Dyrektor Finansowy.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku od pracy z systemami klasy ERP. Kompetencje i znajomość różnych sektorów doskonalił w projektach wdrożeniowych realizowanych w kraju i za granicą dla najbardziej wymagających klientów.

Wykwalifikowany konsultant w obszarze zarządzania finansami, sprzedaży i kontrolingu. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Łódzkiej, Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Microsoft

Microsoft Partner logo
Powrót na górę