Nowe aplikacje Office 365, które rozwiną Twój biznes | NAV24
« powrót do strony głównej

Nowe aplikacje Office 365, które pomogą rozwinąć Twój biznes

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 27.07.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Microsoft coraz bardziej docenia potencjał drzemiący wśród małych firm oraz przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem biznesu. Do nich właśnie skierowane są najnowsze narzędzia wchodzące w skład usługi Office 365. Firma z Redmond ciągle stara się udoskonalać popularny „pakiet biurowy” i właśnie ogłosiła wprowadzenie trzech nowych aplikacji, dzięki którym Office 365 będzie jeszcze bardziej kompleksowym produktem dla przedsiębiorców.

Twoje Centrum biznesowe w Office 365

Nowe narzędzia zapowiadają się naprawdę dobrze. Są nimi:

 • Microsoft Connections – łatwa w użyciu aplikacja do e-mail marketingu,
 • Microsoft Listings – rozwiązanie wspierające zarządzanie i śledzenie statystyk dotyczących m.in. ilości odwiedzin na Facebook`owym fanpage`u,
 • Microsoft Invoicing – narzędzie do wystawiania faktur.

Co więcej, zostały one umieszczone w jednym, centralnym miejscu – Office 365 Business Center, dzięki czemu mamy zdecydowanie ułatwiony do nich dostęp. Ponadto, graficznie przedstawione dane pozwalają na sprawdzenie kluczowych wskaźników, takich jak ilość niezapłaconych faktur, ilość zaplanowanych spotkań, statystyki z fanpage czy ilość nowych subskrybentów. Dodatkowo, połączenie wspomnianych aplikacji z już wcześniej wprowadzonymi, tj. Outlook Customer Manager oraz Microsoft Bookings, stwarza wręcz idealne środowisko dla rozwijających się firm oraz początkujących biznesmanów.

Microsoft Connections 

Microsoft Connections ma za zadanie zwiększyć sprzedaż. Jest to narzędzie do przeprowadzania kampanii e-mail przy użyciu gotowych szablonów newsletterów i ogłoszeń. Aplikacja umożliwia zarządzanie subskrybentami poprzez tworzenie i przyporządkowanie ich do odpowiednich grup docelowych, dzięki czemu w łatwy sposób można tworzyć dedykowane kampanie targetowane do odpowiednich grup odbiorców. Co więcej, w ramach narzędzia otrzymujemy pełny panel statystyk naszych kampanii mailingowych. Znajdziemy tam podstawowe informacje takie jak open rate, ilość kliknięć i inne, co pozwala na bieżącą analizę wyników kampanii ich optymalizację.

Microsoft Listings

Microsoft Listings
Microsoft Listing daje możliwość na połączenie z Google, Facebook, Bing i Yelp oraz przedstawienie statystyk naszego biznesu właśnie w tych serwisach przy pomocy dashboardów. Narzędzie daje możliwość monitorowania ilości odsłon w poszczególnych serwisach, co ułatwi poznanie opinii klientów na nasz temat.

Microsoft Invoicing

Aplikacja Invoicing pozwala na tworzenie profesjonalnie wyglądających faktur. Co więcej, współpracuje ona z PayPal, co daje możliwość na akceptację online kart debetowych i kredytowych. Ponadto, Microsoft Invoicing będzie dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

 

 

 

 

 

Kiedy? Pozostaje czekać…

Microsoft nie podał jeszcze dokładnej daty kiedy wspomniane aplikację będą dostępne dla użytkowników spoza USA, Kanady i Wielkiej Brytanii. Właśnie w tych krajach, w przeciągu kilku tygodni, Connections, Listings i Invoicing mają być dostępne w wersji preview. Pewniakiem natomiast jest fakt, że aplikacje będą dostępne tylko dla subskrybentów Office 365 Business Premium – użytkownicy planów Business i Business Essentials muszą “obejść się smakiem”.

Źródło: https://blogs.office.com/

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni