CRM Microsoft Dynamics 365 Sales - oprogramowanie dla firm | Nav24.pl
Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

Microsoft Dynamics 365 Sales - system CRM dla firm

Odkryj nowe możliwości dla swojej firmy! Połącz odbiorców, dane i procesy przy użyciu Microsoft Dynamics 365 Sales. Zaawansowany CRM jest zestawem inteligentnych rozwiązań, które pomagają zwiększyć sprzedaż i budować lepsze relacje z klientami. Szybki dostęp do kluczowych informacji, lejków sprzedaży i wykresów, ułatwi podejmowanie decyzji opartych na danych. Dynamics 365 Sales posiada szerokie możliwości w zakresie dostosowania do indywidualnych potrzeb biznesowych. Czytelnie opisane zakładki ułatwiają nawigację i codzienną pracę. Automatyzacja procesów ogranicza do minimum powtarzalne działania i pozwala skupić się na sprzedaży.

Czym jest
Microsoft Dynamics 365 Sales?

Dynamics 365 Sales jest systemem dedykowanym do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Dzięki niemu uporządkujesz procesy i przeniesiesz sprzedaż na wyższy poziom. To jedyny CRM w pełni zintegrowany z Microsoft 365. Natywna współpraca z Outlook, Excel, SharePoint i Teams, zapewnia wysoką produktywność. Ułatwia też utrzymywanie relacji z klientami, badanie ich zaangażowania oraz analizę procesów sprzedażowych. W praktyce możemy więc np. zaplanować w CRM spotkanie, które pojawi się w kalendarzu Outlook wraz z agendą oraz pozostałymi informacjami. Możemy też z poziomu systemu mieć wgląd do całej korespondencji z danym klientem. Dodatkowo istnieje możliwość integracji systemu z LinkedIn Sales Navigator. Czytelne wizualizacje (np. w formie lejków sprzedażowych) dają przyjazny w interpretacji obraz sprzedaży. Pulpit nawigacyjny umożliwia ustawienie własnych predefiniowanych widoków. To narzędzie, które wspiera handlowców w efektywnej realizacji zadań, a management w zarządzaniu sprzedażą.

 

 

System CRM Dynamics 365 Sales

Szukasz komplentego rozwiązania, które znacząco poprawi obsługę klienta? System CRM Dynamics 365 Sales usprawnia procesy i zwiększa zyskowność w działach sprzedaży, marketingu i serwisu. To wielowymiarowa platforma, w której przechowywane są najważniejsze dane dla rozwoju, doskonalenia i utrzymywania relacji z klientami. Wspiera prospecting poprzez łatwe selekcjonowanie kontaktów do list mailingowych i telefonicznych. Narzędzie działa na różnych urządzeniach (telefon, tablet, komputer osobisty lub Mac) oraz systemach operacyjnych (Windows, iOS i Android).

Prowadzenie biznesu nie jest łatwym zadaniem. Wymaga prowadzenia kampanii marketingowych, analizowania danych, spotkań biznesowych, obsługi klienta i wiele innych aktywności. System CRM pozwala zapanować nad wszystkimi zadaniami. Dynamics 365 Sales oferuje pełną integrację z innymi rozwiązaniami z rodziny Microsoft Dynamics 365:

 

 
Microsoft Dynamics 365 sales, Erp, CRM - sprzedaż

Sales

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

Customer Service

Microsoft Dynamics 365 Sales CRM - Nav24

Field Service

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

Project Service Automation

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

Marketing

 

 

Rozwiązanie pozwala na użycie konkretnego narzędzia, które jest odpowiednie dla Twojej branży, a wraz ze wzrostem potrzeb – dodanie kolejnych. Dostępność w modelu SaaS zapewnia nieski próg wejścia oraz dużą skalowalność. Dzięki swojej funkcjonalności system CRM Dynamics 365 Sales wspiera codzienną pracę z partnerami biznesowymi i klientami.

 

 

Narzędzia do efektywnej pracy

Pulpity nawigacyjne i wykresy, zapewniają czytelny obraz kluczowych danych. Widok Customer 360° dostarcza najważniejsze informacje o wybranym kliencie w jednym miejscu. Przepływ procesów biznesowych wspiera handlowców w sekwencji odpowiednich kroków: od pierwszych kontaktów z potencjalnym klientem, aż do zamknięcia sprzedaży. Można skorzystać z gotowych procesów lub zdefiniować swoje. Oś czasu działań daje szybki dostęp do wiedzy na temat wykonanych i zaplanowanych czynności na konkretnej szansie sprzedaży. Kolejną niezwykle przydatną funkcją Microsoft Dynamics 365 Sales jest możliwość szybkiego dostępu do dokumentów dotyczących konkretnej szansy sprzedaży. Dzięki temu handlowcy nie muszą tracić energii na poszukiwanie potrzebnych plików. Szablony dokumentów zapewniają zgodność dokumentów z identyfikacją wizualną firmy.

Wybrane funkcjonalności

 

Microsoft Dynamics 365 Sales, Erp, CRM - Nav24

zcentralizowana baza informacji o klientach

Microsoft Dynamics 365, customer servive

automatyzacja procesów marketingowych

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

analiza biznesowa (business inteligence)

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

sprawna komunikacja i obsługa klienta

 

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

rejestrowanie zgłaszanych problemów w systemie

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

zarządzanie projektami

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

integracja z programem Outlook

Microsoft Dynamics 365, Erp, CRM - Nav24

rejestracja działań z klientem, wiadomości e-mail oraz rozmów telefonicznych

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni