« powrót do strony głównej

Relacja z Microsoft Inspire 2017 w Waszyngtonie

Autor: Klaudia / Data publikacji: 24.07.2017 / Data aktualizacji: 07.05.2018
[Głosów:0    Średnia:0/5]
Microsoft Inspire – spotkanie partnerów
microsoft inspireMicrosoft Inspire to międzynarodowa i najbardziej elitarna konferencja dla partnerów Microsoft z całego świata. Tym razem odbyła się w stolicy Stanów Zjednoczonych – Waszyngtonie. Coroczne wydarzenie ma na celu inspirować do tworzenia innowacyjnych rozwiązań na bazie panujących trendów, nowych koncepcji biznesowych oraz sprzyja współpracy i wymianie doświadczeń. Nie zabrakło tam przedstawicieli NAV24, którzy mogli spotkać się z kierownictwem Microsoft, nawiązać nowe relacje i znajomości oraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Chmurowa wizja Microsoftmicrosoft inspire
Microsoft stawia na technologie chmurowe, czego potwierdzeniem mogą być liczne prelekcje, w których najczęściej powtarzanymi tematami był Internet Rzeczy (IoT), Big Data oraz Sztuczna Inteligencja (AI). Firma z Redmond wprowadziła Microsoft Azure Stack – platformę, która jest rozszerzeniem MS Azure. Rozwiązanie to ucieszy użytkowników, którzy poszukują elastyczności, gdyż oprogramowanie pozwala na budowę własnej i spójnej chmury obliczeniowej. Tak naprawdę nie ma znaczenie miejsce pracy – Azure Stack umożliwia dostęp do wszystkich aplikacji w chmurze, spełniających wymagania biznesowe.

microsoft inspireNowe usługi dla biznesu – Microsoft 365
Amerykański potentat ogłosił pojawienie się nowego pakietu usług, wspierającego rozwój przedsiębiorstw – Microsoft 365. Produkt ma łączyć w sobie najwyższe standardy zabezpieczeń oraz możliwość pracy zdalnej. Można wyróżnić Microsoft 365 Enterprise, który dedykowany będzie dużym organizacjom oraz Microsoft 365 Business kierowany do małych i średnich firm. Wersja Enterprise składa się z Office 365 Enterprise, Windows 10 Enterprise oraz Enterprise Mobility + Security. Będzie ona dostępna w sprzedaży od 1 sierpnia bieżącego roku w dwóch planach: E3 i E5. Pakiet Microsoft 365 Business to Office 365 Business Premium, rozwiązania z zakresu zarządzania i bezpieczeństwa oparte na Windows 10 oraz Enterprise Mobility + Security. Wersja komercyjna będzie dostępna w sprzedaży pod koniec 2017 roku.
Inspire 2018
            Tegoroczna konferencja zgromadziła ponad 17 tysięcy osób oraz była kontynuacją strategii Digital Transformation, prowadzonej przez Microsoft. Nowe produkty i pomysły rozwiązań biznesowych mocno zainspirowały i zmobilizowały partnerów do działania. Jak co roku, na koniec konferencji ogłoszono miejsce, gdzie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia corocznego wydarzenia, organizowanego przez giganta z Redmond.  Microsoft Inspire 2018 będzie miało miejsce w …Las Vegas! Z pewnością nas na niej nie zabraknie.

MS Inspire 2017 w obiektywie NAV24:

microsoft inspire
microsoft inspire
microsoft inspire

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo