Powrót do strony głównej

Najlepszy system ERP? Microsoft Dynamics NAV!

Najlepszy system ERP? Microsoft Dynamics NAV!

System Enterprise Resource Planning (ERP) to zaawansowane narzędzie biznesowe, które za cel stawia sobie przede wszystkim usprawnienie procesów zachodzących w całym przedsiębiorstwie. Poprzez efektywny zbiór oraz weryfikację danych biznesowych oprogramowanie wspomaga zarządzanie firmą lub całą grupą przedsiębiorstw. Zapewnia organizacjom i instytucjom osiągnięcie wyznaczonych celów, podnosi konkurencyjność, zwiększa produktywność pracowników, redukuje koszty, a także usprawnia obieg informacji. Jednym z najpopularniejszych i najlepszych systemów ERP na świecie jest Microsoft Dynamics NAV.


Kilka słów o systemie Microsoft Dynamics NAV
Liczne możliwości, szereg funkcjonalności oraz konkretne, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw rozwiązania – to tylko niektóre czynniki, dzięki którym oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV już od 1983 roku daje firmom na całym świecie gwarancję rozwoju. A wszystko to, dzięki skupieniu się na zachodzących każdego dnia procesach biznesowych – ułatwianiu ich i unowocześnianiu, co bezpośrednio przekłada się na zdecydowanie lepszą kontrolę, wyższe zyski i rentowność.

Funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV
U podstaw systemu ERP Microsoft Dynamics NAV leży bogaty i elastyczny pakiet funkcjonalności. Obejmują one takie obszary jak: produkcja (planowanie materiałów i mocy produkcyjnych, zarządzanie halą, pracownikami i zasobami), finanse (analiza i prognozowanie przepływów pieniężnych, sprawne zarządzanie kosztami, obsługa usług płatniczych), logistyka (zarządzanie stanami magazynowymi, planowanie zapotrzebowania, tworzenie harmonogramów dostaw) i wreszcie sprzedaż i zakupy (zarządzanie kompletacją, dostosowywanie zamówień do wymagań klientów, rozszerzona obsługa zleceń).

System, który dopasowuje się do potrzeb każdej firmy
Microsoft Dynamics NAV dopasowuje się do potrzeb małych przedsiębiorstw, jak i ogromnych, międzynarodowych firm. Tym pierwszym poleca się pakiet startowy oprogramowania. Obejmuje on zarządzanie finansami, logistyką oraz projektami, co przy niewielkich kosztach umożliwia kontrolę finansów, zakupów i sprzedaży. Dużym korporacjom sugeruje się natomiast skorzystanie z pakietu rozszerzonego, który, oprócz funkcjonalności z pakietu startowego, zawiera w sobie funkcje zarządzania produkcją, monitorowania magazynów oraz zarządzania relacjami z klientami i dostawcami.

Microsoft Dynamics NAV