Najlepszy system ERP? Microsoft Dynamics NAV! - NAV24
« powrót do strony głównej

Najlepszy system ERP? Microsoft Dynamics NAV!

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 15.07.2017 / Data aktualizacji: 13.01.2022

System Enterprise Resource Planning (ERP) to zaawansowane narzędzie biznesowe, które za cel stawia sobie przede wszystkim usprawnienie procesów zachodzących w całym przedsiębiorstwie. Poprzez efektywny zbiór oraz weryfikację danych biznesowych oprogramowanie wspomaga zarządzanie firmą lub całą grupą przedsiębiorstw. Zapewnia organizacjom i instytucjom osiągnięcie wyznaczonych celów, podnosi konkurencyjność, zwiększa produktywność pracowników, redukuje koszty, a także usprawnia obieg informacji. Jednym z najpopularniejszych i najlepszych systemów ERP na świecie jest Microsoft Dynamics NAV.

Kilka słów o systemie Microsoft Dynamics NAV

Liczne możliwości, szereg funkcjonalności oraz konkretne, dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw rozwiązania – to tylko niektóre czynniki, dzięki którym oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV już od 1983 roku daje firmom na całym świecie gwarancję rozwoju. A wszystko to, dzięki skupieniu się na zachodzących każdego dnia procesach biznesowych – ułatwianiu ich i unowocześnianiu, co bezpośrednio przekłada się na zdecydowanie lepszą kontrolę, wyższe zyski i rentowność.

Funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV

U podstaw systemu ERP Microsoft Dynamics NAV leży bogaty i elastyczny pakiet funkcjonalności. Obejmują one takie obszary jak: produkcja (planowanie materiałów i mocy produkcyjnych, zarządzanie halą, pracownikami i zasobami), finanse (analiza i prognozowanie przepływów pieniężnych, sprawne zarządzanie kosztami, obsługa usług płatniczych), logistyka (zarządzanie stanami magazynowymi, planowanie zapotrzebowania, tworzenie harmonogramów dostaw) i wreszcie sprzedaż i zakupy (zarządzanie kompletacją, dostosowywanie zamówień do wymagań klientów, rozszerzona obsługa zleceń).

System ERP, który dopasowuje się do potrzeb firmy

Microsoft Dynamics NAV to system ERP dedykowany zwłaszcza dla małych i średnich firm. Jego zaletą jest możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb firmy na etapie wdrożenia. Podstawa oprogramowania obejmuje zarządzanie finansami, logistyką oraz projektami, co przy niewielkich kosztach umożliwia kontrolę finansów, zakupów i sprzedaży. Większym przedsiębiorstwom sugeruje się natomiast skorzystanie z pakietu rozszerzonego, który oprócz funkcjonalności podstawowej, zawiera w sobie funkcje zarządzania produkcją, monitorowania magazynów oraz zarządzania relacjami z klientami i dostawcami.

Firma NAV24 posiada bogate doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP od Microsoft. Jeśli interesują Cię szczegóły, koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni