Key Account Specialist

Autor: Anna Halama / Data publikacji: 30.09.2021 / Data aktualizacji: 30.09.2021

Jeśli chcesz się rozwijać, szybko się uczysz, lubisz pracę z Klientem – dołącz do naszego Zespołu! Jako KEY ACCOUNT SPECIALIST będziesz odpowiadać nie tylko za sprzedaż usług informatycznych  w obszarze aplikacji biznesowych Microsoft, ale również za doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań.

Idealnego kandydata do pracy z nami powinny cechować:

  • Umiejętność planowania i określania priorytetów dla własnych działań
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Pracowitość
  • Odwaga
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie do życia inspirujące innych

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży od analizy potrzeb, przez ofertowanie, negocjacje do obsługi posprzedażowej
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Prezentowanie oferty firmy na spotkaniach biznesowych
  • Doradztwo w zakresie wyboru rozwiązania
  • Przygotowywanie oraz prezentacja ofert handlowych i rozwiązań
  • Raportowanie prowadzonych działań do Sales Managera
  • Poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, technologii oraz innowacji IT
  • Rozwój w zakresie oferowanych rozwiązań i metod wdrożeniowych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży B2B
  • Umiejętność pracy na długich procesach sprzedaży
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i branżą IT (zmysł techniczny)
  • Chęć rozwijania kompetencji i budowania kariery w sprzedaży B2B w IT
  • Umiejętność budowania relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania
  • Z uwagi na niewielki rozmiar firmy – duży wpływ na podejmowane decyzje
  • Współtworzenie i uczestnictwo w tworzeniu procesów sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
  • Pracę w zgranym zespole, w gronie specjalistów i ekspertów pasjonujących się nowoczesnymi technologiami
  • Ciekawe projekty
  • Nowoczesne biuro i świetna lokalizacja
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Benefity pozapłacowe (m.in. multisport, opieka zdrowotna)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy

Skontaktuj się z nami

    *pole wymagane

    Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

    Zostaw swoje dane,
    oddzwonimy błyskawicznie.

    Zaufali nam

    Partnerzy technologiczni