Dynamics po godzinach - najnowsze rozwiązania Microsoft
« powrót do strony głównej

Odkrywaj możliwości oprogramowania dla firm Microsoft z blogiem NAV24!

Autor: Klaudia Wilusz / Data publikacji: 05.05.2017 / Data aktualizacji: 13.01.2022

Blog “NAV24 po godzinach” to miejsce, w którym można przeczytać i obejrzeć najnowsze informacje na temat oprogramowania dla firm i biznesu Microsoft. Będziemy komentować, objaśniać, pokazywać najważniejsze wątki ze świata Microsoft Dynamics i ich odzwierciedlenie w realnych sytuacjach biznesowych. Sprawdź, dlaczego warto śledzić blog “Dynamics po godzinach”!

Dlaczego Microsoft Dynamics?

Firmy Microsoft i jej dorobku nie trzeba specjalnie przedstawiać. Jest znana przede wszystkim jako jedna z największych firm technologii informacyjnych, producent systemów ERP, systemów operacyjnych Windows, oprogramowania biurowego Microsoft Office, a przede wszystkim od roku 2000 kojarzona jest z produktami Microsoft Dynamics – grupą rozwiązań biznesowych. Ta ostatnia grupa stanowi grupę narzędzi informatycznych do planowania zasobów przedsiębiorstwa (systemy klasy ERP) oraz systemów do zarządzania relacjami z klientami (CRM), pracujących już nie tylko na środowisku Microsoft Windows, ale również na innych systemach operacyjnych (iOS, Android) czy też przeglądarkach internetowych. Nieograniczone możliwości, niezwykła otwartość na integrację z innymi rozwiązaniami, a przede wszystkim najnowsza technologia to najważniejsze argumenty przemawiające za rozwiązaniami biznesowymi Microsoft Dynamics.

Co to jest Microsoft Dynamics NAV?

Microsoft Dynamics NAV to system klasy ERP (aplikacja biznesowa, która usprawnia zarządzanie zasobami w przedsiębiorstwie) dedykowany przedsiębiorstwom z branży produkcyjnej, handlowej, logistycznej, finansowej i usługowej. Jest łatwy w konfiguracji i integracji z pozostałymi aplikacjami, funkcjonującymi w przedsiębiorstwie, a przede wszystkim intuicyjny w obsłudze. Potwierdzeniem zaawansowanych możliwości i niezawodności Microsoft Dynamics NAV jest jego popularność – przeszło 2 miliony pracowników w prawie 100 tysiącach firm na całym świecie już korzysta z rozwiązania. Potencjał rozwiązań biznesowych Microsoft Dynamics jest ogromny przede wszystkim ze względu na jego skalowalność i elastyczność. Przewagą rozwiązań Microsoft również jest technologia, która każdego roku jest doskonalona na podstawie sugestii partnerów oraz doświadczeń użytkowników z różnych branż. Najpopularniejsze rozwiązanie dla biznesu – system klasy ERP Microsoft Dynamics NAV – jest flagowym rozwiązaniem Microsoft, któremu z racji wszechstronności zastosowania,  poświęcimy najwięcej czasu na tym blogu.

Dlaczego „NAV24 po godzinach”?

Rok 2016 był dla spółki NAV24 niezwykle dynamiczny. Zostaliśmy złotym partnerem Microsoft w kategorii dostawcy systemu ERP Microsoft Dynamics NAV, zatrudniliśmy dodatkowych specjalistów do zespołu, poszerzyliśmy swoją ofertę o nowe produkty Microsoft, poszerzając również grono klientów m.in. z branży medycznej, elektronicznej oraz przemysłowej.  Właśnie dla naszych klientów, tych obecnych i tych, którzy dopiero będą czerpać korzyści z rozwiązań Microsoft, stworzyliśmy miejsce, w którym będą mogli na bieżąco rozwijać się z nowościami ze świata Microsoft Dynamics NAV Business Central, Office 365, Microsoft Dynamics CRM oraz innych narzędzi biznesowych Microsoft. Przyjęliśmy formułę „Nav24 po godzinach”, która zgodnie z nazwą, będzie dostarczać najnowszych tricków i najlepszych praktyk, wtedy, kiedy czytelnicy mają więcej wolnego czasu – po godzinach pracy.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni