Case study: Sitech Poland Sp. z o.o. - NAV24

 

Klient:

Sitech Poland Sp. z o.o.

Branża:

Inżynieria lądowa

Lokalizacja:

Kraków, Polska

Strona internetowa:

https://www.sitech-poland.pl

O firmie:

Oficjalny i wyłączny dystrybutor rozwiązań pomiarowych Trimble dla inżynierii lądowej w Polsce.

Wdrożone rozwiązania:

pobierz referencje

Sitech Poland Sp. z o.o.

SITECH POLAND SP. Z O.O.

Firma Sitech Poland jest oficjalnym dystrybutorem rozwiązań technologicznych marki Trimble w zakresie technologii budowlanej. Przedsiębiorstwo z powodzeniem wdraża systemy pomiarowe, m.in. systemy sterowania maszynami, systemy do kształtowania nawierzchni asfaltowych, systemy monitorowania i ważenia oraz systemy związane z zarządzaniem budową. Dodatkowo, jako autoryzowany dealer marki Trimble, świadczy usługi w zakresie wynajmu, leasingu, napraw, przeglądów okresowych i rozwiązywania problemów technologicznych. Wraz z rozwojem, firma zaczęła szukać rozwiązań, które usprawniłby jej ogólne funkcjonowanie. Zaufali oni partnerowi Microsoft – NAV24 – którzy zaoferowali pomoc w doborze i wdrożeniu odpowiednich rozwiązań z portfolio Microsoft oraz narzędzi, które wzbogacają ich funkcjonalność.

WYZWANIA

Stawiając na rozwój trzeba zawsze liczyć się z faktem, że pewna część procesów, związanych z funkcjonowaniem firmy, musi zostać zmodyfikowana. Z tym też spotkała się firma Sitech Poland. Przedstawiciele firmy oraz jej właściciele chcieli usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa poprzez zapewnienie spójności między poszczególnymi działami. Ponadto, w organizacji stawia się na mobilność, w związku z czym kolejnym wyzwaniem było zapewnienie pracownikom serwisu dostępu offline do zleceń oraz możliwość podpisywania protokołów przez urządzenie mobilne. Istotną kwestię stanowiła optymalizacja alokowania zasobów do zleceń oraz możliwość śledzenia komponentów i części wraz z terminami gwarancji. Kadra zarządzająca chciała również posiadać narzędzie do analiz i raportów wyników w organizacji.

KORZYŚCI

Wybór rozwiązań Microsoft był podyktowany ich funkcjonalnościami, które są na tyle elastyczne, że istnieje możliwość ich rozszerzenia. W celu przyśpieszenia oraz organizacji pracy Sitech Poland postawił na sprawdzony system ERP – Microsoft Dynamics NAV. Pozwoliło to uporządkować dokumentację w obrębie jednego systemu, usprawnić obieg dokumentów oraz przyspieszyć pracę. Dodatkowo, dzięki wzbogaceniu Dynamics NAV o dodatek Continia Document Capture, uzyskano możliwość skanowania dokumentów w momencie ich otrzymania oraz udało się również zautomatyzować ich pobieranie oraz rejestrowanie w systemie. Kwestię mobilności rozwiązano poprzez zastosowanie Microsoft 365 oraz aplikacji Anveo, umożliwiającej dostęp i obsługę systemu offline z urządzenia mobilnego. Przy połączeniu z Internetem, wszystkie zmiany wprowadzone przez pracowników są synchronizowane, dzięki czemu dane w systemie są zawsze aktualne. W zakresie Business Inteligence postawiono na narzędzie Power BI, pozwalające na analizę danych z różnych źródeł. Aplikacja pozwala na przekształcanie tabel z danymi, tworzenie relacji między nimi oraz sporządzanie raportów poprzez interaktywne wykresy.

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni