NAV24 - Twój partner w biznesie.

NAV24 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych, doradztwa i konsultingu oraz wsparcia technicznego.

NAV24 realizuje także projekty w zakresie indywidualnych rozwiązań informatycznych i integracji istniejących systemów oraz kompleksowo wdraża środowiska serwerowe i bazodanowe.

Poza znajomością systemów informatycznych dla przedsiębiorstw, NAV24 oferuje również wsparcie w prowadzeniu biznesu czy przemodelowaniu i organizacji procesów biznesowych w taki sposób, aby były one zarówno optymalne dla klienta, jak również logiczne z punktu widzenia IT.

0
lat doświadczenia na polskim rynku
0
zgrany zespół
0
wspieranych użytkowników
0
zrealizowanych projektów
0
firmy objęte wsparciem serwisowym

Dlaczego Nav24?

Wdrożenie aplikacji biznesowych to strategiczny krok dla przedsiębiorstwa, który rzutuje na jego dalszy rozwój i konkurencyjność na rynku. Jesteśmy tego świadomi, dlatego do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, przykładając dużą wagę do najwyższej jakości usług. Naszym klientom zapewniamy pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem oraz wsparcie zespołu wykwalifikowanych konsultantów. W realizacji każdego projektu kierujemy się zasadą maksimum: maksimum zaangażowania, maksimum elastyczności, maksimum bezpieczeństwa. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – są tylko mniejsze lub większe wyzwania. Staramy się to udowadniać naszym klientom w codziennej pracy. Ich sukces jest bowiem naszym sukcesem.

Co nas wyróżnia

Historia

Spółka NAV24 powstała w październiku 2013 roku. Do tego czasu jej założyciele – Arkadiusz Leśniak, Zdzisław Zeman i Jakub Leśniak prowadzili działalność jako niezależni specjaliści Microsoft Dynamics NAV, realizując wspólne projekty jako podwykonawcy dla innych partnerów Microsoft. Coraz większe wsparcie klientów i pozytywne referencje wpłynęły z czasem na podjęcie decyzji o wspólnym założeniu firmy NAV24.

„NAV” w nazwie firmy wywodzi się od rozwiązania, które założyciele spółki znają od ponad 15 lat – pracowali bowiem jako jego użytkownicy, konsultanci programiści. Z kolei „24” oznacza dostępność i gotowość do działania. Główną zaletą firmy w opinii jej klientów jest dostępność 24/h oraz bardzo szybki czas reakcji.

Nasz zespół ekspertów

 

Arkadiusz Leśniak Prezes Zarządu / CEO

Zdzisław Zeman Wiceprezes Zarządu / CFO

Jakub Leśniak Wiceprezes Zarządu / CSO

 

Klaudia Wilusz Dział Marketingu i Sprzedaży

Teresa Bodziuch-Olma Dział Konsultingu

Krzysztof Kucharczyk Dział Konsultingu

Michał Stasiak Dział Marketingu

Anna Bartków Dział Konsultingu

Bartłomiej Siuda Dział Konsultingu

Marta Nazim Dział Konsultingu

Marcin Suchta Dział Konsultingu

Dawid Pławecki Dział Konsultingu

Wojciech Borowiec Dział Konsultingu

Maciej Borowiec Dział Wsparcia Technicznego

Ewa Ochodek Dział Księgowości

Marta Zoń Sekretariat

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo