Pod koniec ubiegłego roku Microsoft wprowadził znaczące zmiany w swoim programie partnerskim, zastępując dotychczasowe statusy Złotych i Srebrnych Partnerów oznaczeniami Microsoft Solutions Partner. Miło nam poinformować, że Nav24 jest jedną z pierwszych firm, które mogą pochwalić się takim oznaczeniem!

Nav24 jedną z pierwszych firm z oznaczeniem Microsoft Solutions Partner

W lutym 2023 firma Nav24, jako jedna z pierwszych, otrzymała oznaczenie Partner rozwiązań dla Aplikacji biznesowych (Solutions Partner for Business Applications). To wyróżnienie potwierdza nasze doświadczenie i wysokie kompetencje w dostarczaniu Klientom rozwiązań Microsoft, mających realny wpływ na rozwój ich firm i odnoszone sukcesy. Wraz z oznaczeniem zyskujemy również wsparcie Microsoft w zakresie m.in. produktów, usług przedsprzedażowych i wdrożeniowych czy pomocy technicznej, co pozwoli nam utrzymać najwyższe standardy.

Czym jest Microsoft Cloud Partner Program?

Dotychczasowy program Microsoft Partner Network został zakończony 30 września 2022 roku. Jego miejsce zajął Microsoft Cloud Partner Program, który – jak mówią przedstawiciele Microsoftu – ma „lepiej odzwierciedlać ogromne i trwające przejście operacji biznesowych do chmury oraz to, jak Microsoft zamierza wspierać partnerów w przyszłości.”

W związku z tą zmianą, w październiku 2022 roku wprowadzono nowe oznaczenia Solutions Partner, które mają pomóc w identyfikacji możliwości technicznych partnera i doświadczenia w skutecznym wspieraniu klientów za pośrednictwem rozwiązań chmurowych Microsoft. Oznaczenia przyznawane są w oparciu o punktowy system, mierzący wydajność, umiejętności i sukces klienta. Obejmują sześć obszarów związanych z rozwiązaniami chmurowymi Microsoft: Dane i AI (Azure), Infrastruktura (Azure), Innowacje cyfrowe i aplikacje (Azure), Aplikacje biznesowe, Nowoczesna praca oraz Bezpieczeństwo. Oznaczenia przyznawane są na dwóch poziomach:

  • Partner rozwiązań to oznaczenie odzwierciedlające wiedzę techniczną partnera w wybranym obszarze specjalizacji;
  • Specjalista/Ekspert potwierdza zdolność do świadczenia specjalistycznych usług i pomocy technicznej zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi firmy Microsoft.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy wspomóc Twoją firmę!