Współpraca NAV24 z DELMIA Ortems - dostawcą PlannerOne - NAV24
« powrót do strony głównej

PlannerOne – zaawansowane harmonogramowanie i planowanie produkcji

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 31.01.2018 / Data aktualizacji: 26.09.2022

DELMIA Ortems to firma, która zajmuje się oprogramowaniem do harmonogramowania produkcji i planowania zasobów dla firm produkcyjnych i usługowych – PlannerOne. NAV24 jest jedynym partnerem w Polsce, który oferuje jej rozwiązania.

Dodatki do Microsoft Dynamics NAV

DELMIA Ortems wchodzi w skład francuskiej grupy Dassault Systèmes. W swoim portfolio posiada dwie linie produktowe: DELMIA Ortems Agile Manufacturing Software oraz DELMIA Ortems PlannerOne. W przypadku tego drugiego – PlannerOne jest certyfikowanym przez Microsoft dodatkiem do systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. Co więcej, składa się on z dwóch modułów, tj. Production Scheduler (harmonogramowanie produkcji) oraz Resource Planner (planowanie zasobów). Zostały one zaprojektowane w oparciu o wiedzę ekspertów z zakresu planowania i harmonogramowania oraz są całkowicie zintegrowane z systemem ERP oferowanym przez giganta z Redmond.

PlannerOne Production Scheduler – zaawansowane harmongramowanie produkcji

Add-in Production Scheduler uzupełnia moduł produkcyjny w NAV dzięki komponentowi do tworzenia wizualnych harmonogramów produkcyjnych . W przypadku funkcjonalności tego modułu, na szczególną uwagę zasługują:
– interaktywne harmonogramy,
– konfigurowalne znaczniki,
– grupowanie zleceń produkcyjnych,
– uwzględnianie dostępności surowców,
– wiele kryteriów harmonogramowania,
– szczegółowa analiza.

PlannerOne Resource Planner – zaawansowane planowanie produkcji

Natomiast, rozwiązanie Resource Planner jest dedykowane dla modułu serwisowego i zleceń w Dynamics NAV oraz pozwala na graficzne planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dodatek pozwala na:
– graficzne planowanie zadań i/lub zleceń serwisowych,
– alokacja i rezerwacja zasobów,
– szczegółowa analiza obciążeń zasobów,
– niestandardowe wykresy Gantta dla konkretnej analizy,
– wyświetlanie ukończonych działań oraz procentowego ukończenia każdego działania lub zlecenia serwisowego.

Korzyści z wdrożenia PlannerOne

Zastosowanie powyższych dodatków pozwala wykorzystać potencjał poszczególnych modułów Microsoft Dynamics NAV w pełni. Zauważalne jest zwiększenie produktywności oraz szybki zwrot z poniesionej inwestycji. Dodatkowo, rozwiązania są dostosowane do obsługi na urządzeniach mobilnych oraz certyfikowane przez Microsoft.

Dzięki współpracy z DELMIA Ortems, NAV24 rozwija swoje portfolio o kolejne, dodatkowe rozwiązania – PlannerOne Production Scheduler i PlannerOne Resource Planner – dedykowane branży produkcyjnej i usługowej. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również:
Netronic

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni