« powrót do strony głównej

Współpraca NAV24 z DELMIA Ortems – dostawcą dodatku PlannerOne

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 31.01.2018 / Data aktualizacji: 20.08.2021

DELMIA Ortems to firma, która zajmuje się oprogramowaniem do harmonogramowania produkcji i planowania zasobów dla firm produkcyjnych i usługowych – PlannerOne. NAV24 jest jedynym partnerem w Polsce, który oferuje jej rozwiązania.

Dodatki do Microsoft Dynamics NAV
DELMIA Ortems wchodzi w skład francuskiej grupy Dassault Systèmes. W swoim portfolio posiada dwie linie produktowe: DELMIA Ortems Agile Manufacturing Software oraz DELMIA Ortems PlannerOne. W przypadku tego drugiego – PlannerOne jest certyfikowanym przez Microsoft dodatkiem do systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. Co więcej, składa się on z dwóch modułów, tj. Production Scheduler (harmonogramowanie produkcji) oraz Resource Planner (planowanie zasobów). Zostały one zaprojektowane w oparciu o wiedzę ekspertów z zakresu planowania i harmonogramowania oraz są całkowicie zintegrowane z systemem ERP oferowanym przez giganta z Redmond.
PlannerOne Production Scheduler

Add-in Production Scheduler uzupełnia moduł produkcyjny w NAV dzięki komponentowi do tworzenia wizualnych harmonogramów produkcyjnych. W przypadku funkcjonalności tego modułu, na szczególną uwagę zasługują:

– interaktywne harmonogramy,

– konfigurowalne znaczniki,

– grupowanie zleceń produkcyjnych,

– uwzględnianie dostępności surowców,

– wiele kryteriów harmonogramowania,

– szczegółowa analiza.

PlannerOne Resource Planner

Natomiast, rozwiązanie Resource Planner jest dedykowane dla modułu serwisowego i zleceń w Dynamics NAV oraz pozwala na graficzne planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dodatek pozwala na:

– graficzne planowanie zadań i/lub zleceń serwisowych,

– alokacja i rezerwacja zasobów,

– szczegółowa analiza obciążeń zasobów,

– niestandardowe wykresy Gantta dla konkretnej analizy,

– wyświetlanie ukończonych działań oraz procentowego ukończenia każdego działania lub zlecenia serwisowego.

Korzyści

Zastosowanie powyższych dodatków pozwala wykorzystać potencjał poszczególnych modułów Microsoft Dynamics NAV w pełni. Zauważalne jest zwiększenie produktywności oraz szybki zwrot z poniesionej inwestycji. Dodatkowo, rozwiązania są dostosowane do obsługi na urządzeniach mobilnych oraz certyfikowane przez Microsoft.   


Dzięki współpracy z DELMIA Ortems, NAV24 rozwija swoje portfolio o kolejne, dodatkowe rozwiązania – PlannerOne Production Scheduler i PlannerOne Resource Planner – dedykowane branży produkcyjnej i usługowej. Zapraszamy do współpracy!
    

Skontaktuj się z nami
  *pole wymagane

  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy błyskawicznie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni