System ERP dla firm produkcyjnych

Kontrola procesu produkcyjnego i rejestracja danych składających się na koszt wytworzenia produktu to kluczowe funkcjonalności oprogramowania ERP wykorzystywane w firmach produkcyjnych.


Tysiące firm na całym świecie korzysta z systemów ERP dostarczanych przez Microsoft.


Dowiedz się więcej
BEZPŁATNA KONSULTACJA

Komputer stacjonarny, laptop, tablet czy smartfon - niezależnie od tego, na jakim urządzeniu pracujesz, masz stały dostęp do tych samych wydajnych i zaawansowanych funkcji.Spójne i bezpieczne środowisko pracy dla systemów Windows, iOS i Android


Możesz być pewny, że dokonywane przez ciebie wybory są właściwe.

Dzięki niezwykłej elastyczności oraz szerokim możliwościom dostosowania produktu do potrzeb i wymagań firmy, możesz go rozbudowywać wraz z rosnącą ilością obsługiwanych procesów i transakcji.

długi czas potrzebny na wycenę każdego nowego produktu

System ERP Business Central pomaga w rozwiązaniu najczęstszych problemów firm produkcyjnych:

Przekonaj się, jakie zalety dla Twojego biznesu ma wybór Dynamics 365 Business Centralw wersji chmurowej.

nieefektywne gromadzenie danych w formie arkuszy excel lub kartek papieru

konieczność oczekiwania na wynik finansowy na koniec miesiąca

problem z mierzeniem składników kosztu produktu

sprzedaż poniżej kosztów

problem z kontrolą poziomu braków i przestojami

Zarządzaj produkcją świadomie, wykorzystując technologię Microsoft

Miej dostęp do danych produkcyjnych w czasie rzeczywistym

Managerowie produkcji potrzebują na bieżąco monitorować postęp procesu produkcyjnego w jak najkrótszym czasie. Dlatego stworzyliśmy aplikację „Panel produkcyjny” - łatwe w obsłudze rozwiązanie do rejestracji danych produkcyjnych takich jak m.in: czas operacji, czas przestojów i przezbrojenia, ilość wyprodukowana, braki, czas pracy współpracowników.

Ustal cenę produktu na podstawie rzeczywistego kosztu wytworzenia

System ERP Business Central umożliwia zdefiniowanie ilościowo-wartościowej struktury produktu poprzez zestawienie materiałowe oraz opis procesu technologicznego. Dane zebrane dzięki aplikacji „Panel produkcyjny” umożliwiają wyliczenie kosztu wytworzenia wyrobu gotowego, a w konsekwencji ustalenie odpowiedniej ceny produktu.

Dowiedz się ile kosztują Cię braki

Dynamics 365 Business Central pozwala na bieżącą rejestrację braków oraz ich przyczyn na każdym etapie procesu produkcyjnego. Na tej podstawie można obliczyć koszt braków nie tylko globalnie, ale również w rozbiciu na poszczególne składniki oraz przedstawienie tej kalkulacji w dedykowanych raportach PowerBI.

Miej stany magazynowe pod kontrolą

Systemu Business Central w połączeniu z raportami PowerBi, umożliwia skuteczne planowanie poziomu zapasów, uwzględniając plan produkcji. Z dokładnością do pojedynczego indeksu materiału, półwyrobu lub wyrobu gotowego można zdefiniować wiele istotnych parametrów, jak np. poziom bezpieczeństwa. Umożliwia to generowanie planu zaopatrzenia materiałowego oraz wręcz automatyczne wysyłanie zamówień zakupów do dedykowanych dostawców.

Skróć czas wdrożenia nowego procesu produkcyjnego

Business Central umożliwia definiowanie procesów produkcyjnych (struktury produktu, operacji procesu technologicznego, gniazd i stanowisk roboczych) wraz z ich parametrami. To, w połączeniu z narzędziami do bieżącej rejestracji zdarzeń na produkcji, w znaczący sposób usprawnia i przyspiesza czas wdrożenia nowego procesu czy produktu do realizacji.

Sprawnie określ koszt wdrożenia nowego produktu

Funkcjonalność rejestracji wykorzystania zasobów nieprodukcyjnych (konstruktorów, technologów, oprogramowania inżynierskiego itp.) oraz zasobów produkcyjnych (budowanie prototypu, serie próbne, kontrola jakości) umożliwia planowanie oraz rzeczywistą rejestrację prac i działań, związanych z wdrożeniem nowego produktu - zarówno po stronie czasów i terminów, jak również kosztów. Jednocześnie możliwe jest zbudowanie odpowiednich raportów, prezentujących porównanie kosztów planowanych w stosunku do rzeczywistych.

Dotrzymuj uzgodnionego z klientem terminu dostawy

Wbudowane w Business Central narzędzia systemowe umożliwiają zdefiniowanie uzgodnionej daty dostawy i planowanie produkcji zgodnie z tymi datami, a w konsekwencji generowanie zapotrzebowania materiałowego na uzgodniony plan produkcji.

Struktura kosztów produktu - widok na wybrane kolumny

Umów się na bezpłatną konsultację


W NAV24 stawiamy sobie za cel wsparcie naszych Klientów w osiąganiu ambitnych celów biznesowych. Wiemy, że dla efektywnego wdrożenia oprogramowania klasy ERP potrzebna jest obszerna wiedza dotycząca specyfiki danej branży. Posiadamy zespół ekspertów, którzy mają doświadczenie nie tylko we wdrożeniach systemów ERP, ale również praktykę w różnych branżach i na różnych szczeblach organizacji. Przez lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie renomę, która potwierdzona została kompetencją Microsoft Gold Partner.

Zaufali nam

Ile to kosztuje?


Kim jesteśmy?


Cena wdrożenia zależy od ilości uruchomionych funkcjonalności, dodatkowych produktów oraz liczby użytkowników. Podczas bezpłatnej konsultacji nasz specjalista pomoże zdiagnozować sytuację w Twojej firmie i wyceni wstępnie koszt wdrożenia.

W kolejnym kroku projekt zostanie przekierowany do odpowiedniego eksperta, który zna specyfikę Twojej branży i zaprezentuje system pod kątem wymagań firmy. Na tym etapie poznasz szczegółowy koszt wdrożenia.


By odpowiedzieć na to pytanie potrzebujemy 15 minut Twojego czasu.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Podczas rozmowy telefonicznej pomożemy Ci zdiagnozować obecną sytuację w Twojej firmie i zaproponujemy adekwatne rozwiązania. Dzięki rozmowie, przygotujemy prezentację systemu pod kątem przedstawionych wymagań.

BEZPŁATNA ANALIZA SYTUACJI W TWOJEJ FIRMIE

NAV24 Sp. z o.o.

ul. Towarowa 2/2200,

43-300 Bielsko-Biała

PL5472148066

www.nav24.pl

Działaj samodzielnie

Śledź i analizuj swoje dane, aby usprawnić procesy, szybciej dostrzegać trendy i być „o krok” przed konkurencją. Integracja Dynamics 365 Business Central z Power BI oraz Excel sprawia, że analiza danych nigdy nie była taka prosta.

Wyjdź poza samodzielne aplikacje na rzecz połączonych rozwiązań, które napędzają automatyzację procesów biznesowych i produktywność pracowników - Dynamics 365 Business Central świetnie współpracuje z aplikacjami Word, Excel czy Outlook.

Nie przejmuj się infrastrukturą IT oraz kosztami instalacji, aktualizacji i konserwacji oprogramowania – wszystko masz w chmurze. Dodatkowo, sam wybierz model rozliczania Dynamics 365 Business Central – miesięczny lub roczny.

Dzięki oprogramowaniu i aplikacjom działającym w chmurze, osoby nietechniczne mogą lepiej obsługiwać klientów, zarządzać danymi finansowymi i pozostawać w kontakcie z klientami bez konieczności czekania na odpowiedzi ze strony działu IT.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Dla kogo jest webinar?

Właścicieli i CEO

Kadry Zarządzającej

Mangerów działów

którzy chcą skutecznie realizować strategię rozwoju firmy i zwiększać zyski

i potrzebują do tego właściwych narzędzi

którzy wiedzą, że podejmowanie strategicznych decyzji wymaga posiadania odpowiednich narzędzi i chcieliby dowiedzieć się jak je szybko i skutecznie wdrożyć

którzy do realizacji celów swoich działów

i zarządzania ludźmi potrzebują dostępu do realnych danych w poszczególnych obszarach firmy

Rozwijać swój biznes dzięki informatyzacji i wykorzystaniu odpowiednich narzędzi IT

Analizować dane w czasie rzeczywistym, wyciągać wnioski i podejmować właściwe decyzje biznesowe

Kontrolować koszty i procesy w obrębie wszystkich kluczowych obszarów biznesu

Być zawsze o krok przed konkurencją

oraz wszystkich, którzy chcieliby: