Aktualności

22/07/2016

Microsoft Gold Partner – nowa kompetencja NAV24 we wdrożeniach systemu ERP Microsoft Dynamics NAV.

Zdjęcie artykułu

Microsoft Partner - Gold Enterprise Resource Planning Competency to najwyższy tytuł przyznawany partnerom wdrażającym systemy klasy ERP Microsoft Dynamics NAV. Nowa kompetencja zdobyta przez zespół NAV24 to nie tylko oznaczenie, ale przede wszystkim szereg korzyści, które czekają na klientów spółki. Sprawdź, dlaczego warto zostać klientem NAV24.

Ranking Partnerów Microsoft Dynamics.

Rozwiązania biznesowe firmy Microsoft wdrażane są przez globalną sieć Certyfikowanych Partnerów Microsoft Dynamics. Aby zostać partnerem firmy Microsoft, należy wykazać się rozległą wiedzą na temat produktu, oferując tym samym szeroki zakres zintegrowanych i niestandardowych aplikacji biznesowych, dostosowanych do wymagań branżowych. Rozwiązania Dynamics posiadają certyfikaty zgodności z polskim ustawodawstwem, co umożliwia bezproblemowe uruchomienie takich systemów informatycznych w każdej firmie. Microsoft co pół roku publikuje listę najbardziej aktywnych firm zajmujących się sprzedażą i wdrożeniem rozwiązań klasy ERP Microsoft Dynamics NAV. Ranking Partnerów Microsoft Dynamics jest gwarancją jakości dostarczanych usług, a przede wszystkim standardem współpracy z ekspertami, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje. A co istotne - ranking prezentuje firmy, które wyróżniają się najwyższą wiedzą produktową i doświadczeniem we wdrożeniach rozwiązania Microsoft Dynamics NAV. Ranking Partnerów Microsoft Dynamics znajdziesz pod linkiem: https://www.microsoft.com/pl-pl/dynamics/partners.aspx

Gold Partner Microsoft we wdrożeniach ERP.

Tytuł, który został zdobyty przez firmę NAV24, to najwyższe oznaczenie nadawane przez firmę Microsoft, co potwierdza wysoką skuteczność w zakresie wdrożeń, jak również jakość usług powdrożeniowych. Oprócz wiedzy i doświadczenia, doceniane jest zaangażowanie partnerów podczas wdrożeń, a także poziom i jakość usług dostarczanych klientom. Decydując się na współpracę z Gold Partnerem klienci mają gwarancję kwalifikacji firmy i jej pracowników oraz kompetencji w zakresie realizacji zaawansowanych projektów IT. Właśnie dzięki takim osiągnięciom złoci partnerzy cieszą się największym zaufaniem ze strony klientów.

Dlaczego warto współpracować z NAV24?

Mobilność, automatyzacja procesów, optymalizacja czasu i finansów, a przede wszystkim wsparcie doświadczonego zespołu wdrożeniowego, dostępnego 24/7. Ta synergia działań wpisuje się w dewizę „In Time. Everywhere.”, która określa, w jaki sposób działa firma NAV24. Wspieramy klientów i ich biznes 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W trakcie wdrożenia poznajemy naszych Klientów i ich firmę od podszewki - pracowników, ich przyzwyczajenia oraz procesy biznesowe, by wyeliminować czynniki, które pochłaniają w firmie najwięcej czasu. Dzięki takim optymalizacjom użytkownicy systemu Dynamics NAV mogą skupiać się na kwestiach najbardziej istotnych.

Status Gold Partnera Microsoft stawia nas w jednym szeregu z najlepszymi dostawcami usług ERP w Polsce. To największe wyróżnienie dla zespołu, ale przede wszystkim potwierdzenie naszych specjalistów (zarówno z obszarów finansowo-księgowych, jak i produkcyjno-logistycznych), jako doświadczonych wdrożeniowców, umiejętnie wykorzystujących swoją wiedzę. Do momentu zdobycia tytułu, zespół NAV24 sukcesywnie wdrożył rozwiązania informatyczne, zarówno w lokalnych firmach, jak i w zagranicznych, w branżach takich, jak: tworzywa sztuczna, automotive, fashion, elektronika medyczna, przemysł, komunikacyjna, rekrutacyjna i inne. Nieustannie udoskonalamy swoje usługi i rozwijamy je o nowe obszary, o których już wkrótce.

Rozwiązania Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV jest systemem klasy ERP (system do usprawnienia procesów zarządzania zasobami w przedsiębiorstwie), który dzięki swojej skalowalności, uniwersalnie dostosowuje się do wielkości firmy i profilu jej działalności. Jest odpowiedzią na wyzwania firm, które muszą być o krok do przodu przed zmianami, konkurencją i potrzebami klientów. Jako rozwiązanie klasy ERP:

  • zmniejsza koszty - zatrudnienia, produkcji, zapasów i marnotrawstwa
  • poprawia efektywność – ludzi, maszyn i ich pracy
  • udostępnia jedno źródło danych – spójne, autentyczne, w czasie rzeczywistym
  • przyspiesza rozwój – rozwijając się z firmą dzięki swojej skalowalności i modułowości
  • wspiera mobilną pracę - umożliwiając dostęp do informacji i pracę z każdego miejsca na świecie, bez względu na porę dnia czy nocy

Dowiedz się więcej na temat wdrażanych przez nas rozwiązań na www.nav24.pl

Powrót na górę