Wyróżnienie Silver Small and Midmarket Cloud Solutions
« powrót do strony głównej

Nowa kompetencja NAV24 – Silver Small and Midmarket Cloud Solutions!

Autor: Klaudia Wilusz / Data publikacji: 29.05.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Kolejne wyróżnienie dla firmy NAV24

Z dumą informujemy, że firma Nav24 otrzymała nową kompetencję w zakresie wdrożeń usługi Office 365! Tytuł “Silver Small and Midmarket Cloud Solutions” to wyróżnienie, które zostało nam przyznane za najwyższą jakość świadczonych usług, popartą pozytywnymi referencjami od Klientów.

Otrzymane wyróżnienie sprawia nam olbrzymią radość oraz stanowi dla nas nagrodę za trud i ogrom prac włożonych w świadczenie jak najlepszej obsługi w zakresie sprzedaży, wdrożenia i serwisu usługi Office 365. Jest to również motywacja do dalszej pracy, mającej na celu osiągnięcie jeszcze wyższego poziomu świadczonych usług, a tym samym – podniesienia satysfakcji naszych Klientów ze współpracy z nami.

Ze swojej strony możemy jeszcze dodać, że nie “spoczywamy na laurach”, a wręcz przeciwnie – zabieramy się do jeszcze intensywniejszej pracy!

Skontaktuj się z nami


  *pole wymagane


  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy do Ciebie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni