« powrót do strony głównej

Microsoft Dynamics NAV „Tenerife” – zapowiedź

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 20.09.2017 / Data aktualizacji: 20.08.2021

W dniach 17 – 20 września 2017 roku odbyła konferencja Directions North America, mająca miejsce w Orlando na Florydzie. Wydarzenie zostało zorganizowane przez partnerów dla partnerów oferujących Dynamics 365, w celu nawiązania nowych kontaktów biznesowych, poprawy jakości świadczonych usług, przedstawienia nowych narzędzi i rozwiązań oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. Tegoroczna konferencja zgromadziła blisko 774 uczestników.

„Teneryfa”

O ile za oknami niemiłosierne spustoszenie siał huragan Irma, o tyle myśli prezenterów i uczestników konferencji krążyły wokół… Teneryfy. To jednak nie kanaryjska wyspa była przedmiotem rozmów – „Tenerife” to kryptonim kolejnej wersji Microsoft Dynamics NAV 2018. Pomimo, że w trakcie sesji nie padła data premiery nowego Nav`a, można przypuszczać, że Microsoft, zaprezentuje nową wersję już jesienią tego roku, podobnie jak miało to miejsce przy poprzednich premierach nowych wersji systemu ERP.

Kluczowe fakty o nowej wersji systemu, które ogłoszono w Orlando:

 • nową wersją Dynamics NAV będzie Dynamics 365 Tenerife „on premise”,
 • nową wersją Dynamics 365 for Finance and Operations Business Edition będzie Dynamics 365 Tenerife w chmurze.

Najistotniejszym faktem jest jednak to, że obydwa produkty będą posiadać pełną funkcjonalność NAV!

Directions EMEA 2017

Można się domyślić, że premiera Microsoft Dynamics NAV Tenerife odbędzie się w dniach 4-6 października 2017, na kolejnej już edycji Microsoft Directions EMEA. Konferencja odbędzie się na Półwyspie Iberyjskim – w upalnym Madrycie – gdzie nie zabraknie także przedstawicieli zespołu NAV24. Wówczas będziemy mogli zaprezentować już więcej szczegółów na temat najnowszej odsłony NAV – systemu ERP, który wybrało już 120 000 firm na całym świecie.

Skontaktuj się z nami
  *pole wymagane

  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy błyskawicznie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni