Projektant Aplikacji Biznesowych Microsoft

Autor: Anna Halama / Data publikacji: 30.09.2021 / Data aktualizacji: 30.09.2021

Chcemy, aby osoba na tym stanowisku, wspólnie z nami pomagała rozwiązywać problemy naszych Klientów, projektując i wdrażając aplikacje Microsoft w oparciu o technologię low-code.

Przykładowy dzień pracy na stanowisku Projektanta aplikacji biznesowych Microsoft :

  • 8:30 – 10:00 – weryfikacja dnia poprzedniego, analiza błędnie zarejestrowanych danych, konsultacje z Klientem w celu wyjaśnienia zdarzeń
  • 10:00 – 12:00 – Spotkanie z Klientem w celu zbadania jego potrzeb oraz ustalenie wstępnej koncepcji wykonania aplikacji
  • 12:00 – 12:30 – Podsumowanie mailowe do Klienta z ustalonymi kolejnymi krokami działań
  • 12:30-14:00 – Budowa aplikacji Power Apps dla Klienta (modelowanie, testy, współpraca z programistami, współpraca z Liderem zespołu)
  • 14:00-15:00 – Czas na rozwój, rozpoznanie nowości produktowych
  • 15:00-16:00 – Przygotowanie oferty dla Klienta w oparciu o zebrane wymagania i przesłanie je do Klienta

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie potrzeb Klientów
  • Projektowanie oraz wdrażanie aplikacji Power
  • Apps dla Klientów, wraz z elementami powiązanymi takimi jak:
    • Power Automate
    • Common Data Service
    • Microsoft 365
  • Realizacja projektów polskich oraz zagranicznych
  • Rozpoznawanie nowości technologicznych Microsoft
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez uzyskiwane certyfikaty produktowe
  • Przygotowywanie wycen projektowych oraz licencyjnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft 365 (dawniej Office 365)
  • Znajomość baz danych, np. SQL lub pokrewne
  • Podstawy programowania w języku HTML / CSS
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dociekliwość
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane projekty
  • Analityczne myślenie
  • Praca pod presją czasu
  • Dbanie o szczegóły
  • Dbałość o doskonałą komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji w technologii PowerApps lub innej technologii low-code
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów w technologii PowerAutomate
  • Znajomość technologii OpenAPI / Swagger
  • Umiejętność programowania w języku HTML / CSS

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w oparciu o technologie chmurowe
  • Praca z Klientem – będziesz miał bezpośredni wpływ na rozwiązywanie problemów Klienta biznesowego
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach Microsoft
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji (certyfikaty, wdrażanie innowacyjnych produktów takich jak IoT, AI)
  • Pracę w zgranym zespole, w gronie specjalistów i ekspertów pasjonujących się nowoczesnymi technologiami
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach w Polsce i za granicą
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,  przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Benefity pozapłacowe (m.in. multisport, opieka zdrowotna)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy

Skontaktuj się z nami

    *pole wymagane

    Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

    Zostaw swoje dane,
    oddzwonimy błyskawicznie.

    Zaufali nam

    Partnerzy technologiczni