Starszy programista Dynamics NAV

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zakres obowiązków:
– projektowanie rozwiązań,
– wykonywanie prac programistycznych w aplikacji Dynamics NAV w języku C/AL oraz technologii .NET
– testowanie rozwiązań,
– bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
– nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu
– uczestnictwo w projektach
– implementacja integracji pomiędzy systemem ERP a zewnętrznymi serwisami i systemami
– wykonywanie raportów i zestawień danych

Wymagania:
– preferowane wykształcenie informatyczne
– gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
– bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
– komunikatywna znajomość j. angielskiego
– znajomość C#
– znajomość SQL oraz Microsoft SQL Management Studio
– znajomość języka C\AL
– znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV
– umiejętność tworzenia raportów Microsoft SQL Reporting Services

Dodatkowymi atutami będą:
– biegła znajomość pakietu MS Office
– wiedza z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
– znajomość Java Script, HTML, CSS, PowerShell

Oferujemy:
– pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
– udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
– pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
– szkolenia produktowe
– niezbędne narzędzia pracy
– kartę MultiSport
– kurs j. angielskiego
– widełki: 4000 – 8000 zł

O nas

nav24

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo