Product Team Developer

Autor: Anna Halama / Data publikacji: 30.09.2021 / Data aktualizacji: 30.09.2021

Pracując w niewielkim zespole produktowym będziesz odpowiedzialny za dostarczanie oryginalnych rozwiązań NAV24. Wspólnie z resztą działu produktów będziesz miał wpływ na tworzenie nowych rozwiązań i ich dalszy rozwój.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie rozwiązań NAV24 dla systemu Business Central w języku AL
  • Testowanie wykonanych rozwiązań
  • Przygotowywanie instrukcji i dokumentacji rozwiązań
  • Zbieranie wymagań funkcjonalnych od zespołów projektowych oraz klientów NAV24
  • Wsparcie w instalacji / konfiguracji / korzystaniu z rozwiązań NAV24
  • Zarządzanie rozwiązaniami NAV24 na platformie AppSource
  • Rozpoznawanie nowych technologii i rozwiązań
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez uzyskiwane certyfikaty produktowe

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dbanie o szczegóły
  • Samodzielność
  • Analityczne myślenie

Mile widziane:

  • Znajomość Dynamics NAV / Business Central
  • Znajomość baz danych SQL lub pokrewne
  • Znajomość PowerShell
  • Znajomość Azure DevOps lub innych narzędzi do zarządzania zadaniami/projektami

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia certyfikatów produktowych Microsoft
  • Rozwój zawodowy w oparciu o technologie chmurowe
  • Praca z Klientem – będziesz miał bezpośredni wpływ na rozwiązywanie problemów Klienta biznesowego
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach Microsoft
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole, w gronie specjalistów i ekspertów pasjonujących się nowoczesnymi technologiami
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach w Polsce i za granicą
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,  przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Benefity pozapłacowe (m.in. multisport, opieka zdrowotna)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy

Skontaktuj się z nami

    *pole wymagane

    Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

    Zostaw swoje dane,
    oddzwonimy błyskawicznie.

    Zaufali nam

    Partnerzy technologiczni