Otwarta aplikacja – start kariery w IT

Autor: Damian Świńczyk / Data publikacji: 08.11.2021 / Data aktualizacji: 08.11.2021

W tym miejscu zwykle pojawia się nazwa stanowiska na jakie firma poszukuje kandydata – tym razem jednak nie poszukujemy kogoś na jedno konkretne stanowisko. Kogo szukamy?

Poszukujemy osób które tak jak my, cenią sobie dobrą atmosferę w pracy oraz możliwości rozwoju. Ludzi inteligentnych, kreatywnych i otwartych na nowe technologie. Osób pewnych siebie, potrafiących myśleć nieszablonowo i analitycznie zarazem.

Nie wiesz jakie stanowisko byłoby dla Ciebie najlepsze? Nie szkodzi, jeśli interesuje cię praca w firmie oferującej usługi IT, odezwij się. Znajdzie się miejsce dla każdego, od początkujących po wykwalifikowanych specjalistów!

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków zależy od indywidualnych predyspozycji kandydata i stanowiska do jakiego będzie pasował jego profil.

Czym zajmują się Nasi pracownicy i w jakich obszarach działają?
– wdrożenia systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central, rozwiązania klasy ERP, które łączy w sobie kluczowe obszary biznesu: zarządzanie finansami i księgowość, sprzedaż, zakupy, logistykę, produkcję, serwis, zarządzanie projektami, marketing oraz raportowanie;
– tworzenie oraz dostarczanie oryginalnych rozwiązań NAV24;
– sprzedaż usług informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych Microsoft;
– budowa rozwiązań dla biznesu opartych o usługi Office365:

  • PowerApps
  • Sharepoint
  • Flow
  • PowerBi.

To tylko przykładowe działania jakie na co dzień podejmują nasi pracownicy w różnych działach – od początkujących aż po najlepszych specjalistów w branży.

WYMAGANIA:
Powinieneś/Powinnaś spełniać jak najwięcej z poniższych punktów:

    • masz wiedzę o systemach IT;
    • jesteś ciekawski/a i wyrażasz chęć do nauki;
    • nie boisz się popełniać błędów;
    • dbasz o szczegóły;
    • potrafisz myśleć analitycznie;
    • posiadasz umiejętności komunikacyjne i lubisz pracować z innymi;
    • masz dobrą znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

    • możliwość zdobycia certyfikatów produktowych Microsoft;
    • rozwój zawodowy w oparciu o technologie chmurowe;
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach Microsoft;
    • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
    • pracę w zgranym zespole, w gronie specjalistów i ekspertów pasjonujących się nowoczesnymi technologiami;
    • uczestnictwo w ciekawych projektach w Polsce i za granicą;
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania;
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
    • benefity pozapłacowe (m.in. multisport, opieka zdrowotna);
    • elastyczne godziny pracy;
    • zajęcia języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy.

Skontaktuj się z nami

    *pole wymagane

    Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

    Zostaw swoje dane,
    oddzwonimy błyskawicznie.

    Zaufali nam

    Partnerzy technologiczni